Bu Tarz Benim kim elendi 31 Ocak

           

Show TV Bu Tarz Benim’den Kim Elendi

sonjaShow TV Bu Tarz Benim’den kim gitti? 31 Ocak Cumartesi eleme gecesinde neler yaşandı? jüri üyelerinin verdiği oylar, yarışmacı kızlar kimin ismini söyledi ve yarışmadan en son kim elendi? sorularının cevaplarını dakikalar sonra öğrenebileceğiz.

Bu Tarz Benim yarışmasında rekabet çok kızıştı, bırakın yarışmacı kızların kendi aralarındaki “en tarz benim” koşuşturmasını TV kanalları arasında ki rekabet de hayli yükselişe geçti, malum bu yarışma aynı isimle hemen hemen aynı saatlerde farklı kanallarda yayınlanıyor. Show TV Bu Tarz Benim yarışmasına konuk jüri üyesi olarak yine Diva Bülent Ersoy katıldı ve ayrıca Kibariye’de bu hafta konuk jüri üyesi oldu.  Klasik olarak yarışma başlayınca özellikle konuk jüri üyelerine iltifatlar bolca söylendi. Bülent Ersoy bu hafta da otoriter bir jüri üyesi olarak sert mesajlarını esirgemedi.  Yine bu hafta da konuk jüri üyeleri sevilen şarkılarını söyleyerek ortamı neşeli hale getirdiler.

Geçtiğimiz hafta iki kişi elenecekti ancak Bülent Ersoy’un ricasını kırmayan yapımcılar iki kişi yerine bir kişinin elenmesine bir defaya mahsus izin verdiler ve Çağla elendi.

100.000 TL para ödülü olan yarışmada 31 Ocak Cumartesi gala gecesinde kimin eleneceği yaklaşık 12:00 sularında belli olacak ve bu sayfadan canlı olarak öğrenebileceksiniz.

Sonja yarışmadan elendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.