Bu Tarz Benim eleme gecesi Cumartesi

Bu Tarz Benim eleme gecesi Cumartesi

Bu Tarz Benimde kim elendi? Bu Tarz Benim son bölüm elemen kim oldu? Bu Tarz Benim Cumartesi elemesi, , Bu tarz Benim 4 ekim gecesinde kim elendi?  Tarz Benimden elenen kim? Show tv Bu Tarz elemesi.

Özlem 1970 lerin Filz Akın kostümünü giydi ve eleştiriler iyi idi.  Şimdi podyumda Tuğçe  Ergişi bir Fransız kostümü ile yarışmaya katıldı. Şimdi jürinin karşısında, Nur Yerlitaş kostümü çok beğendi ve Faik Öztürk 5 puan verdi.  İvana Sert2de çok beğendi ve 5 puanda o verdi. Kemal Doğulu’da 5 puan verdi, Furkan 4 verdi ve o da çok beğendi.  Gecenin son yarışmacısı Buse Doğanay podyuma çıktı.  Açık mavi  bir abiye ile podyuma çıktı, Sibel Can gibi olmuş, şahsen ben beğendim. Nur Yerlitaş 4 puan verdi ve  bu kostümün Sibel Can için hazırlanmış olabileceğini söyledi. Kostüm Nur Yerlitaş atölyesinden alınmış. Ivana Sert 3 puan verdi, Kemal Doğulu 4 puan verdi ve bu puanı da Nur’un atölyesinden çıktığı için verdim dedi.

Faik Öztürk  Bu Tarz Benim yarışmasında bir fotbori söyledi, Allah Allah, Bir beyaz mendil şarkılarını seslendirdi.

Bu Tarz Benim yarışmasının büyük ödülü tam 100.000 TL ve yarışmaya katılan kızlar bu ödülü alabilmek için mücadele ediyor. Bu akşam bir kişi elenecek ve geriye 11 yarışmacı kalacak, koruma altına alınan isimler hariç en az puanları alanlar arasından birisi az sonra bu tarz benim yarışmasına veda edecek.

Jüriden en az puan alan yarışmacısı, Bu se Doğanay, elenme ihtimali olan ilk yarışmacı. Koruma altına alınan Melek, Ezgi ve Ayşegül elenmeyecek. Bu üç yarışmacıya dokunamayacaklar.

Tuğçe Özlem isminin elenmesini istedi, tarzını beğenmiyorum dedi.  Şimdi Özlem isim verecek, Tuğçe dedi. Melek’de Özlem dedi. Ayşenur’da Özlem ismini verdi.  Sara  evet oda Özlem dedi. Ayşegül oda Özlem dedi. Gizemde Özlem dedi, Nurcan ve Aycan da Özlem ismini verdi.  Ezgi’de Özlem dedi, rüküş dedi  ve tarz değil dedi. Nur ise Ayşenur ismini verdi.

Buseve Özlem 3. haftada jüri önünde, Kemal Doğulu Buse dedi. Nur Yerlitaş ise Özlem elensin dedi. Furkan’da Özlem dedi. Faik bey ise Buse dedi. Eşitlik söz konusu oldu İvana Sert’in kararı ile birisi elenecek. İvana Buse gitsin dedi ve Özlem elendi.

Bu Tarz Benim 3. hafta elemesini kaybeden isim Buse Doğanay oldu.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 43 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 04 Ekim 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.