Bu Tarz Benim 29 Kasım (kim elendi)

           

Bu Tarz Benim 29 Kasım Cumartesi eleme gecesinde kim elendi? Gizem Güler mi?, Özlem Özden mi?, Ayşegül Doğan mı? Ezgi Baylar mı? 

bU tARZ 29 KASIM JÜRİ ÜYELERİDün korunma altına alınan Ayşenur Balcı ve Aycan-Nurcan kardeşler haftanın prensesleri olarak taçlarını takmanın keyfini sürseler de, eleme gecesinde en az puan sendromu ile yinede temkinli kıyafetler giyip yüksek puan almak için uğraşacaklar. Bu haftanın konuk jürisi Banu Alkan olacak ve en son elenen kim olacak sorusunun mümessillerinden birisi olacak. Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş, İvana sert yine her zamanki gibi asil jüri üyeleri olaraktan yerlerinde olacaklar. Bu Tarz Benim yarışmasından kimler geldi kimler geçti, en popüler yarışmacı Nuır Bozar idi ve oda artık yarışmada yer almıyor.

Bu gün jüri üyeleri kimin ismini söyleyecek, yarışmacılar hangi ismi elenmesi için söyleyecek? bu soruların cevabını canlı anlatım yaparak sizlere an ve an iletmeye çalışacağız. Bu Tarz Benim bu gün saat 20:00 da başlayacak olan yarışmadaki gelişmeleri sizlere bu sayfadan ileteceğiz. Maskeli balo konsepti ile yarışmacılar podyuma çıkacak.

Podyuma ilk çıkan Ayşenur Balcı oldu ve jüriden yüksek puanlar alarak yerini garantilemiş oldu. Şimdi Ezgi Baylar maskeli balo kıyafeti ile jürinin karşısına çıktı.

Özlem Özden podyuma çıktı Uğurkan Erez 4 puan ve diğer jüri üyelerinden 5 tam puan aldı.

Yarışma reytingi yüksek olduğu için reklam olayı çok fazla henüz sonuç belli olmadı, saat 23:48 sanırım geçen haftaki gibi biraz uzayacak fakat an itibari ile Tarz Benim’den kim elendi cevabını bu sayfadan ileteceğiz.

29-30 Kasım eleme gecesinde jüriden en az puanı alan yarışmacı Ayşegül Doğan oldu. Şimdi yarışmacı kızlar elenmesini istedikleri yarışmacının ismini verecek ve bu iki isimden birisi Bu Tarz Benim’den elenecek.

Gizem Güler, Özlem Özden ismini söyledi.

Ayşenur Balcı, Gizem Güler ismini söyledi.

Ezgi Baylar, Özlem Özden dedi.

Aycan-Nurcan kardeşler, Gizem Güler ismini söylediler.

Özlem Özden, Gizem Güler ismini verdi.

Ayşegül Doğan ve Gizem Güler’den birisi bu gece elenmek üzere jürinin karşısına çıktılar.

30 Kasım Pazar saat 00:23 jüri üyeleri karar açıklıyor.

Kemal Doğulu, Ayşegül elensin dedi.

İvana Sert, Ayşegül Doğan dedi.

Reklam arası.

Uğurkan Erez, Ayşegül dedi.

30 Kasım Pazar saat:00:41 Bu Tarz Benim yarışmasından en son elenen isim Ayşegül Doğan oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.