Bu Tarz Benim 24 Ekim korunma altına alınanlar

           

Bu Tarz Benimde yıldız alanlar, Bu Tarz Benim 24 Ekim yıldız alan kim oldu, Tarz Benim 24 Ekim’de ne oldu? Ayşegül ve Nur Bozar barıştı mı? Tarz Benim de en çok yıldız alanlar, Tarz Benim son bölümde korunma altına kimler alındı? korunma altına alınacak yarışmacılar kim oldu?

Özlem Özden Korunma altına alındı

Özlem Özden Korunma altına alındı

Podyuma ilk olarak Özlem Özden çıktı pembe bir ceket, tayt ile jüri karşısında. Özlem Özden’in 3 yıldızı var ve bir yıldız daha alırsa korunma altına alınan ilk isim olacak. Nur Yerlitaş çok beğendi “Muhteşemsin” dedi. İvana Sert’de beğendi, Kemal Doğulu  tarz değilsin dedi.  Nurella tarzsın dedi ve Arabin fellahi şarkıyla  Özlem dans etmeye başladı. Elbette sevinecek 4 yıldızı oldu ve bu hafta Özlem Özden korunma altına alınmış oldu. Şimdi Ezgi Baylar podyumda, Ayşenur hiç beğenmedi, şimdi jürinin karşısında mor bir elbise, ten rengi ayakkabı, leopar çanta ile tarzını sergiliyor. Jüri beğendi Ezgi Baylar 2 yıldız sahibi oldu.

Şimdi Nur Bozar podyuma çıktı ve jürinin kararı bekleniyor. Nur’un da 4 yıldızı var ve bir yıldız daha alırsa oda korunma altına alınacak isimler arasında yerini alacak.  Nur yatay çizgili siyah beyaz bir elbise ile yıldız alma çabasında.  Evet Nur Bozar 5. yıldızı alarak korunma altına alınan ilk isim oldu Nur Bozar artık garantiledi, bu hafta elenmeyecek.

Bu arada Ayşegül Doğan ve Nur Bozar’ın barıştığı haberi  tüm yarışma ekibine sevinç kattı ve ayrıca, İvana Sert bu habere bütün Türkiye sevindi dedi.  Bu arada Bu Tarz benim yarışmasında Ayşenur Balcı ilginç dansıyla izleyicilerden alkış aldı ve hatta bu dansı Özlem Özden!e öğretmeye çalıştı.

Yarışmanın sonuçlarını  an ve an canlı olarak iletmeye devam edeceğiz.

Ayşenur Balcı podyumda ve yarışmadan çekilmek istediğini belirtti, yaşananlar kendisini çok üzdüğünü ve artık elenmek istediğini belirtti. Cumartesi eleme gecesinde inşallah herkes benim adımı söyler ve elenirim gibisinden konuşmalar yaptı. Jüri beğendi, bir şarkı söyledi ve arkasına dans etmeye başladı, Özlem’de yanına geldi yapmaya çalıştı ama nafile , yapamadı. Ayşenur yıldızı aldı ve iki yıldızı oldu ama bu korunma altına alınması için yeterli değil. Nurcan Ve Aycan Şen kardeşlerde jüriden yıldız aldı. Onlarda korunma altına alınan isimlerden birisi olabilir.

Son durum şöyle; Nur Bozar 5 yıldız. Özlem Özden 4 yıldız. Nurcan Aycan kardeşler 4 yıldız. Ayşegül Doğan 1 yıldız aldı, Tuğçe’nin 4. yıldızı oldu.

Bu Tarz Benim yarışmasında  Korunma altına alınan isimler Nur Bozar Ve Özlem Özden oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.