Bu Tarz Benim 21 Kasım (korunma altına alınanlar)

           

Bu Tarz Benimde en çok yıldız alanlar, bu Tarz Benim 21 Kasım Cuma korunma altına alınanlar kimler? Tarz Benim en çok yıldız alanlar, Bu hafta kimler korunma altına alındı? 21 Kasım Cuma korunma altına alınanlar. Kimler taç aldı.

Show TV de heyecanlı bekleyiş başladı, Bu Tarz Benim’de 21 Kasım Cuma günü kimler korunma altına alındı? hafta içinde yayınlanan bölümlerde toplamda en çok yıldız alarak korunma altına alınan ve kraliçelik tacı takacak olan yarışmacılar az sonra belli olacak. Tarz Benim yarışmasında geçtiğimiz hafta iki büyük süpriz yaşandı, Nur Bozar Elendi ve daha büyük bir süpriz olan Ayşegül Balcı tekrar yarışmaya katıldı. Bir hafta boyunca tartışmalar, kavgalar yine sürdü gitti,Nur’un gitmesi  yarışmada ki kızların birbirleri ile tartışmalarını hiç engellemedi, demek ki, sürekli olarak Nur Bozar’a atfen yapılan tartışmalar boşunaymış ve Nur’a oyuncu diyen kızlar da birer oyun sergiliyormuş. Hafta içi yayınlanan bölümlerden ben bu sonucu çıkardım.

Tarz Benim jürisi Nur Yerlitaş

Tarz Benim jürisi Nur Yerlitaş

Bu Tarz Benim’de 21 Kasım Cuma günü korunma altına alınan yarışmacıların isimlerini her zaman olduğu gibi bu gün de bu sayfadan en çabuk sizler öğreneceksiniz. Yarışmayı canlı anlatım yaparak an ve an yıldız alanları, olası gelişmeleri bu sayfadan sizlere aktaracağız. Sonuçlar ne zaman belli olacak derseniz saat 19:00 sularında sanırım belli olacak ve Cumartesi elemesinde kimler korunma altına alınmış olacak sizlere  bildirmiş olacağız.

Şu an için, Özlem  Özden, Ayşegül Melisa Doğan, Ezgi Baylar, Ayşenur Balcı, Gizem Güler, Aycan Nurcan kardeşler, Tuğçe Ergişi hemen hemen eşit pozisyondalar, az sonra alınan yıldız sayıları ile yine karşınızda olacağız.

İlk olarak podyuma Ayşenur Balcı çıktı, jüri tarafından tarz bulundu ve 3 yıldız sahibi oldu. Ayşegül Melisa Doğan podyuma çıktı, şu ana kadar 3 yıldızı bulunuyor tarz bulunursa 4. yıldızını almış olacak. Jüri kararını verdi ve  hemen iki Ayşe kavgaya tutuştu bile. Jüri Ayşegül’ü tarz buldu ve Ayşegül Doğan 4. yıldızını almış oldu.

21 Kasım Cuma günü Ayşegül Doğan ve Ayşenur Balcı taç takarak korunma altına alındılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.