Bu Tarz Benim 15 Kasım (kim elendi)

           

Bu Tarz Benim 15 Kasım kim elendi? merakla beklenen moda giyim yarışmasında yine nefesler tutuldu. Bu Tarz Benim  15 Kasım Cumartesi eleme gecesinde kim elendi? sorusunun cevabını öğrenmeye çok az bir süre kaldı. Cuma günü iki kişi korunma altına alındı, Ezgi Ve Tuğçe eğer bugün jüriden en az puanı alan yarışmacılar kervanında olmazlarsa onlar elenmeyecek. Elenmesi muhtemel yarışmacılar ise şunlar; Nurcan Aycan kardeşler, Nur Bozar, Ayşegül Melisa Doğan, Özlem Özden, Gizem Güler elenmeye en yakın isimler bunlar olacak.

Bu Tarz Benim konuk jürisi Nihat Doğan15 Kasım Cumartesi eleme gecesinde yarışmacı kızlar 1980 yıllarının moda giysileri ile   jürinin önüne çıkacaklar. Her hafta , hatta hafta içi yayınlanan her bölümde olduğu gibi bu akşamda muhtemelen kavgalar devam edecek gibi görülüyor.

Bu akşam jüri üyeleri arasında ünlü türkücü Nihat doğan’da olacak, diğer jüri üyeleri ise Bu Tarz Benim‘in daimi jürileri Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert.  Genellikle konuk jüri üyeleri yarışmacı kızlara yüksek puan veriyorlar ancak bu akşam Nihat Doğan bir farklılık yaratabilir diye  sosyal medyada çokça konuşulmakta.

Sitemizi yakından takip eden ziyaretçilerimizin de çok iyi bildiği gibi, yine bu akşam Bu Tarz Benim en son bölümde kim elendi? sorusunun cevabını bu sayfadan ilk olarak biz iletmeye çalışacağız. Yarışmayı canlı anlatım yaparak an ve an anlatacağız. Jüri üyelerinden kim hangi yarışmacı gidecek isim isim bu sayfadan ileteceğiz. Tarz benim yarışması bu akşam Show tv de saat 20:00 sularında önceki bölümlerden özetlerle başlayacak ve saat 12:00  civarında da  gala gecesi kimin elendiği belli olacak ver bu sayfadan öğrenebileceksiniz.

Tuğçe podyumda neon renkler, seksenlerin modasıyla, Nur Yerlitaş 5 puan verdi, Nihat Doğan 5 puan, İvana Sert 5 puan, Kemal Doğulu 4 puan, Uğurkan Erez’de 5 puan verdi. Tuğçe bu hafta elenmeyecek artık kesinleşti.

Aycan, Nurcan Şencan kardeşler şimdi podyuma çıktı, jüri puanlamaya başlayacak.  Nihat Doğan 4 puan, İvana 4 puan, Kemal Doğulu 5 puan, Uğurkan Erez 5 puan, Nur Yerlitaş 4 puan olarak puanlamaları yapıldı.

Yazımın başlarında da belirttiğim gibi Cumartesi eleme gecelerinde jüri oldukça bonkör davranıyor, çok aksi bir giyim tarzı olmadıkça puanlamalar bu yönde devam edecek gibi görülüyor.

Nur Bozar elendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.