Bu Tarz Ayşegül Balcı 5 yıldız aldı

Bu Tarz Ayşegül Balcı 5 yıldız aldı

Bu Tarz Ayşegül

Bu Tarz Ayşegül

Show TV’de Bu Tarz Benim yarışmasında koruma altına alınan isimler bu gün belli oldu. Haftanın son günü Cuma bölümünde Ayşenur  Balcı 5. yıldızı alarak koruma altına alınan ilk isimlerden birisi oldu. Pembe bir kostüm giyen sevimli sarışın, Giydiği kostüm ile jüriden tam not aldı.  Cumartesi elemelerinde korunma altına alınan ilk yarışmacı oldu. Ayşegül Balcı bu hafta yayınlanan gündüz kuşaklarında sürekli jüriden ve kızlardan beğeni aldı.

Bu bu günkü bölümde yine kızlar arasında kavgalar hüküm sürdü. Özellikle Tuğçe ve Ayşenur yine çok tartıştı. Özlem ise bu tarz yarışmasının “vurun abalıya” değimiyle yine yarışmaya katılan kızlar tarafından sürekli eleştirildi.

11 Ekim Cumartesi eleme gecesine süpriz konuklarda Bu Tarz Yarışmasına katılacak. Jüri üyeliğinde Alişan olacak, ünlü popçu Sibel Tüzün’de yarışmaya şarkıları ile renk katacak. 11 Ekim Cumartesi eleme gecesinde yarışmacılardan bir kişi elenecek. Bu Tarz Benim yarışmasından kim elenecek? yarın akşam hep birlikte göreceğiz. Yarışmadaki tartışmalara bakacak olursak sanırım yine Özlem Özden’i kızlar elemeye çalışacak. Geçen hafta kıl payı yarışmaya devam etme başarısı gösteren Özlem için bu hafta nasıl geçecek, süpriz mi olacak göreceğiz.

Bu Tarz Benim Yarışmasında koruma altına alınan isimler Ayşenur Balcı be Tuğçe oldu. Eleme gecesinde bu iki isim korunma altında olacak yani, yarışmaya devam edecekleri kesinleşti.

Not: Başlıktaki isim hatası için özür dilerim, düzeltme içinde geç kaldım.

Yazar: kaRnaK

Görüntüleme: 93 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.