ordumu yarın gönderrim

ordumu-yarın-gönderirimBir taşını oynatırsanız ordularımı yarın sabah gönderrim.
Aytunç Altındal ın gündeme bomba gibi düşen sözleri iddaları .1981 yılında arşivlerde bulunan bu yazışmaları neden kamuoyuna açıklamadılar.zamanın devlet başkanı KENAN evren arşivin 50 yıl sonra açılmasına neden karar verdi.vahabiler peygamber efendimizin mezarı şerifini yıkmaya kalkınca o zamanın tanınmış din ulemaları çareyi MUSTAFAKEMALATATÜRK e mektup yazarak çare istemekte bulmuşlar.her fırsatta ATATÜRK E din karşıtı olamkla suçlayanlar laikligi yıkmaya cumhuriyeti yok etmek için herçareye başvuranlar.açın bu arşivleri kamuoyuna gerçek bilgileri aktarın.bu belgeler gerçekten varsa,neden arşivlerde saklı tutyorsunus.açın millet görsün dindar kim dini için savaşı göze alan birine hertürlü iftiraları atanlar bunu nasıl açıklıyacaklar onuda millet bir görsün.isteseydi o zaman kendisini halife ilan ederdi zaman buna uygundu ama o yapmadı.modern bir cumhuriyet kurdu. ve bu cumhuriyeti korumak için o zamn ki söylemleri yıllar sonra bile gün gibi aşikardır.bunları görmemek için ya kör yada görmezden gelmek lazım.
evet ATATÜRK ün suudi kralına çektigi : bir taşını oynatırsanız yarın ordumu oraya gönderrim. bu belgenin dıişleri bakanlıgında oldugu söylenen bu belgeyi izin verin açıklasınlar.bizlerde acaba dogrumu yoksa yalan habermi ögrenelim.
asla UNUTMAYACAGIZ
asla UNUTTURMAYACAGIZ

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 242 defa

Kategori: Atatürk Köşesi

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2012

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.