Bir Canlı Sohbet Hikayesi

Bir Canlı Sohbet Hikayesi

Bir Akşam Vakti Canlı Sohbet

Canlı Sohbet hikayemiz başlıyor, toplanın gençler!

Yoğun bir günü geride bırakmış olmanın verdiği bitkin bir huzurla bilgisayarın açma butonuna bastı Tiger33. Bilgisayar açılırken kendine bir yorgunluk kahvesi yapmak üzere hızlı adımlarla mutfağa yürüdü. Sohbet odaları ve koyu muhabbet kahvesiz olmazdı.

Gönül muhabbet ister, kahve bahane derler. İstediği tam olarak böyle bir şeydi. Hem eski arkadaşlarla çene çalacak hem de yeni tanışacağı insanlarla canlı sohbet yapmanın tadına varacaktı. Haliyle biraz sabırsızdı.

sohbet hikayesi

sohbet hikayesi

Tiger33 dedik, sohbet odaları raconuna ters bir şey diyemezdik. Orası nick name, avatar ve benzeri kavramların cirit attığı yer. Herkesin anonim olmayı tercih ettiği bir dünya. Kahramanımız da bin kaplan gücündeki nickname’i ve janti avatarı ile sohbet ortamlarının ağır abisi. En baştan söyleyelim de sonra demedi demeyin.

Evet, nerede kalmıştık? Ha, tamam, kahve de hazır oldu bu arada ve kahramanımız Tiger33, sohbet ortamlarına akmaya artık hazır.

Bin kaplan gücünde nick name sahibi olur da kolay sohbet nerede olur bilmez mi bir insan, elbette bilir. Kaliteli ve seviyeli sohbetin adresi olan sohbetche.net pek çok kişi için olduğu gibi Tiger33 için de vazgeçilmez olmuştur her zaman. Elbette sayfayı hemen açtı.

Küçük bir kullanıcı adı ve parola işleminin ardından dünyası değişiverdi. Canlı sohbet odaları başka bir dünyaydı ve artık o dünyaya dahil olmuştu işte. Ne patron ne iş ne de iş ortamının ikiyüzlü muhabbetleri vardı artık. İşte herkes buradaydı.

Kendisinden önce orada olanlara “dükkânı hiç kapatmıyor musunuz, siz neden hep buradasınız” diye bir laf attı girizgâh olsun diye. Eski dostların selamı sabahı ile uğraşırken bir yandan da gözü yeni edinmek istediği arkadaşları arıyordu. Ortam güzeldi her zamanki gibi. Herkese laf yetiştirmeye çalışmak, gülmek, eğlenmek ona hep iyi geliyordu.

Baby_Gazelle

Bir şirkette motorlu kurye olarak çalışıyordu. Gün boyu kafasında kask, üzerinde koruyucu ve doğal olarak sıkıcı kıyafetlerle oradan oraya koşturuyor, kimseyi memnun edemiyordu. Trafik ve trafikteki araç sürücülerinden bezmişti. Kılkuyruk bölüm müdürü bir yandan, gudubet patron öte yandan akşama kadar ensesinde boza pişiriyordu.

Şirkettekiler yazın serin kışın sıcak ortamda çayı kahvesiyle sohbet muhabbet peşindeyken onun rahat yüzü gördüğü yoktu. Dinlenip huzur bulduğu tek yer işte bu bilgisayarın karşısındaki koltuğuydu. Kahvesinden büyük bir yudum daha aldı ve canlı sohbet odası sayfasını açtığından beri gözüne kestirdiği Baby_Gazelle nickine yanlamaya koyuldu.

Sonra mı? Sonrası da bakarsınız devam eder. Siz sohbetche.net sayfalarını takipte kalın, bundan daha fazlasını da bulacaksınız.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 18 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 13 Kasım 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.