BİKİNİ DİYETİ

Yeni bir diyet anlayışı getiren bikini diyeti sayesinde kısa süre içerisinde kolaylıkla zayıflayabileceksiniz.

Tatilinize rahatlıklı mayo ve bikini giyerek başlayabilmeyi istiyorsanız son trend bikini diyeti denemelisiniz. Tülin şahin bikini diyeti sayesinde formunu koruyor haberleri oldukça dikkat çekiyor. Kış ve bahar aylarında kilo alıp yaza birkaç kilo kadar fazlasıyla girdiğinizde yaza hazırlanmak daha kolay olmaktadır. Bikini diyeti nasıl yapılır, bir buçuk aylık bir süreye yayılan dönemde kolaylıkla form tutulabiliyor. Ancak bikini diyeti 5 günde 5 kilo gibi şok diyet tarzı beslenme planlarına yönlenmek zararlı sonuçlar doğuracaktır. Dr. Charles Clark tarafından yayınlanan bikini diyeti kitabı, kolay kilo vermenin sırları olarak nitelendiriliyor.

Bikini diyeti yorumları arasında kilo vermeye yardımcı olmadığı yönünde açıklamalar bulunuyor. Kişisel diyet listesi oluşturulmadığı sürece kilo vermek konusunda başarı elde edilemeyecektir. Bütün beslenme rejimlerinde olduğu gibi bikini diyeti yapanlar proğram süresince gün içerisinde bol bol su içmelidirler.

Bikini diyeti nasıl yapılır

Alışıla gelmiş bol ekmek ve şekerli ürünler yerine meyve suları ağırlıklı olmak üzere meyve ve sebzelerin yararlı etkilerini elde etmenin yanı sıra kolaylıkla kalori alımını düşürmek mümkün olmaktadır. Çorbalar ve tavuk etleri ile hazırlanan menüler incelendiğinde halkımıza uygun olmayan menüler göze çarpmaktadır. Bu nedenle özellikle öğle ve akşam öğünleri kendi beslenme tarzımıza uygun şekilde düzenlenerek uygulanabilirliği arttırılmalıdır.

Bikini diyeti kitabı

Ülkemizde çevirisi yapılarak pegasus yayınlarında çıkan ve oldukça ilgi gören kitap hakkında kendi yorumlarınızı sitemiz aracılığıyla paylaşabileceksiniz. Bayanların korkulu rüyası olan selülitler ile mücadelede etkilerinin olduğu belirtilmektedir. Diyeti yapanların başarı oranını kilo fazlalığının etkilediği görülmektedir. Beslenme konusunda temel kurallar esas alınarak kişinin yaşam tarzı ve beslenme alışkanlığı göz önüne alınmalıdır.

Bikini diyeti yorumları

Kitabın yayınından itibaren bikini diyeti yapanlar kendi paylaşımlarını bir çok diyet sitesi aracılığıyla duyurmaya başladılar yazımızın ekinde sizler için hazırlanan görseller ile bilimsel gerçeklerle kolay şekilde zayıflamanın ana kurallarını görebileceksiniz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 320 defa

Kategori: Genel, Kadınca, Magazin, Moda

Yayınlanma Tarihi: 22 Mart 2013

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.