Big Brother Türkiye Kim Elendi

Big Brother Türkiye Kim Elendi

big brother Gökçen

big brother Gökçen

Star TV’de yayınlanan big brother Türkiye evinden kim elendi?  Big brother 2. hafta elenen isim kim? Big brother Türkiye 12 Aralık Cumartesi elenen isim kim? big brother Türkiye izleyici oyları sonucu elenen kim?

Star TV Cumartesi big brother haftanın elemesinde, 2. haftada bir milyonluk ödüle veda edecek yarışmacı kim olacak. İzleyici bu yarışmayı çok sevdi, sunucu Asuman Krause.  İki haftadır yoğun ilgiyle izlenen yarışma programında eleme heyecanı yaşanıyor, yarışmacılar bu akşam çok sitresli.

Elenme potasında Gülşen, Onur Gökçen ve Oktay vardı. Oktay, Cumartesi eleme gecesinde ki oyunda dokunulmazlık hakkını kazandı. Oynanan kum saati oyununda Gülşen pes etti, elenme potasında olan yarışmacının akıbeti bu gece belli olacak. Çağla, Onur’un gitmesini hiç istemiyor, Aysel Gökçen’nin gitmesini istemediğini söyledi. Erkek yarışmacılar, Gülşen gider diye aralarında konuşuyorlar. Çağla ise Onur’un her hafta eleme listesinde olmasına sinirli. Bu gece yarışmaya veda edecek isim üstüne aralarında sohbet eden yarışmacıların sitresli halleri her hallerinden belli. Onur ise, iki haftadır eleme listesinde olmasından dolayı, çok sakinim, alıştım artık diyor. Big brother evinde en çok ismi söylenen Gökçen 9 kişi tarafından ismi verilerek eleme listesine girmişti. Ancak Gökçen, kim ne yazarsa yazsın, beni ilgilendiren halk oylaması, gidip gitmeyeceğime halk karar verecek dedi.

Oktay dokunulmazlık alarak elenme potasından çıktı ve üç isim kaldı. Onur, Gülşen ve Gökçen arasından birisi az sonra elenecek. Size big brother Türkiye evinden 12 Aralık Cumartesi akşamı kimin elendiğini az sonra canlı anlatım olarak bu sayfadan ileteceğim.

Seyirciden en çok oyu alan Onur, big brother Türkiye evinde kalmayı başardı.  Onur çok sevinçli, şimdi iki isim kaldı, Gökçen ve Gülşen, ikisinden birisi yarışmaya veda edecek.

Big Brother Türkiye evinden 2. hafta elenen isim Gülşen oldu. 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 50 defa

Kategori: Genel, Magazin

Yayınlanma Tarihi: 12 Aralık 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.