Ayşegül Doğan’da ağladı

           

Bu Tarz Benim 21 Ekim Salı gündüz kuşağında yine enteresan sahneler yaşandı. Bu günkü yayında da Ayşegül Doğan ağlayanlar kervanına katıldı. Tarz Benim moda giyim yarışması çok çetin kavgalarda yaşanıyor, özellikle sosyal medyada yazılanlar, konuşulanlar kızlar tarafından olumsuz karşılanıyor. Ayşegül Doğan yine esti gürledi ne olduğunu da pek anlatmasa da o da gözyaşlarına hakim olamadı. Yine diğer yarışmacı kızlarla söz düellosuna girişti. Nur Yeritaş’la sohbet ederken asabi tavırlar gösterince Nurella da tabii olarak sinirlendi. Ayşegül’ün derdi Nur

Ayşegül Doğan

Ayşegül Doğan

Bozar ‘ın sosyal medyadaki takipçileri ya da öyle bir şeyler ima etmeye çalışırken, kendisini bu yarışmada ezilenler arasında gördüğünü söyledi.

100.000 TL ödülü olan yarışmayı kazanabilmek için kızlar giyinmekten çok birbirleriyle savaşıyorlar. Ayşegül Doğan, hıçkıra hıçkıra ağlayarak jürinin yanlı kararlar verdiğini ima etmeye çalıştı. Özellikle Nur’un özel ayrımcılığa tabi tutulduğunu ağlayarak anlattı. Ayşegül ısrarla Nur’a farklı davranıldığını söyledi.

İzleyici gözüyle ben diyorum ki; kızların zaten hepsi oynuyor, Ayşegül bu oyuncular arasında zaten vardı ve bu gün ağlayarak yeni bir oyunculuk denemesi yaptı. Bu Tarz Benim yarışmasında bu gün Ayşegül Doğan yıldız da alamadı.

One Comment

  1. bn ayşe dogana bide özde özkanı idli çok sew iyorum szi sew iyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.