Ask sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Bu yazımda sizlere ask sohbet başlığı kullanmamın sebebini bilahare anlatacağım. Farkındayım, Aşk sohbet olacaktı, biliyorum. Bir kelime gurubu daha var o da, aşk odası sohbet. Bu cümle de devrik bir cümle değil mi, bence öyle. Sizlere anlatmaya çalışacağım, şöyle ki; aşk sohbet araması yapan insanların aradığı mekanda aşk olgusunun olması gerekli, kendisi aşkı yaşamasa da girdiği sohbet sitesinde mutlaka aşk yaşayan sevgililerin olduğunu onlarda biliyor. Bazıları izlemeyi sever, bazıları ise yaşamayı. Aşk, kim istemez ki, gencinden yaşlısına bence her insan ister. Aşkı sanal dünya da arayan kişiler de azımsanmayacak kadar çok, araştırmalar bunu gösteriyor.

Aşk odası sohbet, bu aramayı yapanlar da aşk arıyor aslında, her ne kadar devrik bir cümle ile bu aramayı yapsa da özü bence o. Şimdi diyebilirsiniz ki, sen bunları nereden biliyorsun? İşte bu da bir ask sohbet, ya da sohbet aşkı diyebiliriz. Ben aşkı bir karşı cinsle şu aralar düşünmüyorum, tek aşkım sanırım Sohbetche.net sohbet sitesi o yüzden. Bu işte epey zor bir işmiş, geç anladım. Şimdi sohbet kelimesinde üst sayfalara çıkabilmek için bazı analiz sitelerini kullanıyorum. O sitelerde ask sohbet veya aşk odası sohbet gibi arama terimlerinin kullanıldığını gösteriyor. Bu bilgilere öyle rastlıyorum.

Seviyeli bir mekan oluşturduk, eğlenceli, geyik muhabbetinin bol olduğu ve ask sohbet gibi olgularında yaşandığı bir mekan için çok uğraştık. Artık her şey yolunda gidiyor, aşk odası sohbet yazıp da  sitemize girenlerin sayısı da oldukça çoğaldı.  Sizlerinde bir gün ya da gece canınız sıkılır, ruh haliniz bir arkadaş olsa da sohbet etsek derse sizi de aramızda görmek isteriz. İster yanlış yazın ister doğru, bence aradığınız adrestesiniz.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.