Ankara’nın Sohbet Odaları

Ankara’nın Sohbet Odaları

Ankara Sohbet

Ankara Sohbet

Ankara Sohbet

Ankara‘nın  elbette   internet üzerinde  sohbet yapılabilecek  odaları mevcuttur.  SohbetCHE.net  sunucusu içerisinde başkentimiz de yaşayan bay bayanlara yönelik  #Ankara Sohbet kanalı mevcuttur.

Kanalda chat yapanların bir çoğu Ankara  ve ilçelerinden  gelen ziyaretçilerden oluşmaktadır.  06 plaka kodu, Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti, dünyanın kalbinin attığı yer gibi yazıyı uzatmaya yönelik cümleler kurmayacağım.  Zaten Ankara ile ilgili detaylı bilgileri yukarıda verdiğim linkten ulaşabilir, ilçeleri, dağları gibi her dataya bu linkten ulaşabilirsiniz.

Burada sizlerle şu bilgiyi paylaşmak istiyorum: Ankara Chat ya da  Ankara sohbet ve hatta  nüfus oranı çok çok düşük ilçeler için bile Google üzerinde bir çok yazılara rastlayabilirsiniz.  İşin aslı chat siteleri sayısının on binleri geçmesi, rekabet oranını oldukça artırmıştır. En küçük sunucular bile belki bir iki ziyaretçi çekebiliriz düşüncesi ile  bu şekilde iller bazında ilçeler bazında sohbet yazıları yazmaktadır.

Ben bunca yıldır bu sektördeyim, bu alemi de çok iyi bilenlerden biri olarak diyorum ki: içerisinde sadece Ankara’lıların bulunduğu  her hangi bir chat ya da sohbet odası yok. İsmi var kendi yok, öyle ki, üç beş sunucu dışında gerçekten global bir #Ankarasohbet kanalı bulunmamaktadır. Siz ‘işte buldum kendi memleketimden birilerini’ diye düşünürken, girdiğiniz kanalda belki bir kaç tane hemşerinizi bulursunuz.

Ankara Chat Siteleri

Ankara chat siteleri, ankara chat sitesi  bunun da yukarıda anlattığım olaydan pek bir farkı yok, zaten böyle bir kanal yok. Buradaki amaç yine yüksek arama hacimlerine yönelik ziyaretçi kasma düşüncesi. Sizlere Google arama motorunun resmi verilerini vereyim, kelime planlayıcı bu konuda reel rakamları bizlere sunmaktadır.

  • Ankara sohbet: yazarak arama yapan kişi sayısı aylık bin ila on bin kişi arasında değişiyor.
  • Ankara Chat: her ay yüz kişi ve bin kişi bu sorguyu yapmaktadır.
  • Sohbet Ankara: yüz ila bin kişi aramaktadır.
  • Ankara chat Odaları: on ila yüz kişi bu şekilde arama yapmaktadır.

Ben sizlere sadece  dört tane sorgunun reel değerlerini verdim, bu arama sorgusunun varyasyonlarını da hesaba eklersek  sayılar oldukça yükselir. Varyasyon yani,  sohbet Ankara odaları, bu kapsamı   dilediğiniz kadar genişletin, her şekilde arayış mevcut.

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 78 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 07 Ağustos 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.