Alabora’dan kim elendi

           
Resimde Alabora Celal ve Orkun görülüyor

Resimde Alabora Celal ve Orkun görülüyor

Kanal D de  Cuma ve Cumartesi akşamları 21:00 da yayınlanan Alabora yarışmasının ilk elemesi bu akşam yapıldı.

Bu akşam çok renkli yarışmalar oldu. Koruma ve Korunma oyununu kazanan,  kızlar takımından Nihal, erkekler takımından Savaş bu günün finalistleri olarak korumadalar. Yarışmaya göre, birer kişiyi de korumaya alacaklar ve aynı zamanda 10 bin lira ödülünde sahibi oldular. Erkekler takımı Orkun’ 4 oy verdi,  böylece erkekler takımından gönderilmeye aday  Orkun oldu. Nihal eğer onu korumaya aldıysa kalacak, yoksa gidecek. Oylama devam ediyor.

Sizlere Alabora yarışmasını canlı olarak anlatmaya çalışıyorum. Reklamlar araya girince mecburen beklemeye alıyorum.

Nihal, Yiğit’i korumaya aldı. Kızlar takımından Yiğit’e koruma geldi. Nihal, Maya yı yazdı. Aralarındaki gruplaşmadan dolayı Maya’yı eleme kararı aldılar. Kızlar takımı Seda’yı elemek istedi. Şimdi Savaş koruma altına aldığı kişiyi açıklıyor. Ve Ceren’i seçti. Bu durumda Seda ve Orkun arasında bir yarışma yapılacak ve kaybeden elenecek. Ya Seda, ya Orkun elenecek.

Ve Alabora’da şok şok şok. Orkun’mu Seda’mı elenecek derken son anda açılan zarfta “BU HAFTA ELENEN YOK” yazısı çıktı ve herkes şok oldu. Bizlerde aynı şoku yaşadık. Seda ve Orkun Alabora yarışmasına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.