Alabora’dan kim elendi 26 Temmuz

           

Kanal D Alabora yarışması, Alaboradan bu gece kim elendi, Alabora 26 Temmuz elemeleri, Alabora’ya veda eden kim oldu? Alabora’dan elenenler. Alabora son bölümde elenen kim? Veda oylamasını kim kaybetti? Alabora’dan kim elendi

Alabora Nihal ve Maja

Alabora Nihal ve Maja

Kanal D ekranlarında   Alabora’dan bu akşam bir kişi elenecek.  26 Temmuz Cumartesi günü Alaboradan kim elenecek bu akşam belli olacak. Alabora’dan  ilk elenen Ufuk Değer [diskalifiye] olmuştu. Dün akşam yani Cuma günkü performanslarda kızlar takımı başarısız olmuş ve erkekler takımı tatil oyununu kazanmıştı.  Bodrumda üstü açık arabalarla gezdiler eğlendiler. Kızlar takımında ise yine durum farklı. Gruplar arası çatışmalar sürüyor. Özellikle Maya ile sorunlar devam ediyor. Geçen haftaki bölümde kızlar takımından Maya’nın elenmesi için tam 4 oy çıkmış fakat, Ufuk Değer’in kural ihlali yapması nedeniyle elenen o olmuştu. Ayrıca, erkekler takımında da geçen hafta Celal için oy çıkmıştı. Bu akşam neler olacak?  Alabora yarışması bu akşam saat 20:00 başlayacak. Alabora teknesinde yaşanan aşklar, kavgalar ve gözyaşları olsa da seyirci  Alabora yarışmasını tuttu ve izleniyor. Özellikle Maya ve Orkun, Ezgi ve Savaş bence bu akşam elelenler arasında olmayacak.

Kanal D de 26 Temmuz Cumartesi gecesi yayınlanacak olan bölüm de  yapılacak olan elemeleri an ve an sizlere canlı olarak ileteceğiz.

Veda oyunu başlıyor. Yine  geçen bölümdeki gibi kızlar takımından ve erkekler takımından 2’şer kişi izleyici oyları ile koruma altına alınacak.  Veda oylamasında yine gerilim var, şu anda Maya ve Nihal tartışmaya başladı bile. Nihal “Ben böyle takım arkadaşı istemiyorum” dedi. Tabi ki Maya’da beş beş cevapları veriyor. Şimdi izleyici oyları ile koruma altına alınan ilk isim Orkun oldu. İnternet oylaması ile ikinci korunan  isim az sonra açıklanacak ve yine anlık sonuçları sizlere ileteceğim.

Behçet evet Behçet’de koruma altına alınmış oldu. Bu hafta bu iki kişi elenmeyecek. Kızlar takımından ilk isim Ezgi oldu. Evet Ezgi’de koruma altına alınmış oldu. İkinci isim ise Maya evet Maya’da koruma altına alınmış oldu. Maya ve Ezgi koruma altına alındı. Bu iki isimde elenmeyecek. İzleyiciler tarafından bu dört isim koruma altında.

Şimdi oylama  ile elenecek isim belli olacak. Kızlar takımı başladı oylamaya ve Ezgi Celal dedi. Sara’da Celal dedi, Nihal Umut dedi. Maya’nın gitmesini istediği isim de Umut oldu. Şimdi Buket ve Buket’de Umut dedi. Seda’da sıra ve Seda’da Celal dedi ve Ceren’de Celal dedi. Celal kaybetti.

Yiğit Buket dedi, Orkun Ceren’i yazdı. Behçet Ceren dedi, Umut ise Buket’i yazdı. Celal Ceren yazdı sıra Savaş’da ve Savaş’da Buket’i yazdı. Eşit oy çıktı. Ceren Ve buket Arasındaki oyunu kazanan teknede kalacak. Şimdi Buket Ceren arasında veda oyunu oynanacak. Kaybeden Celal’le beraber Veda oyununda yarışacak.

Buket ve Ceren yarışıyor, Ceren önde gidiyor. Durum 1-1 şimdi 2-1 Buket önde. Buket üç oldu durum 3-1.  Ceren 2 oldu şimdi 3-3 eşitlik. 4-3  5-3 Ceren önde.  6-3 oldu yarış devam ediyor. Şimdi Ceren 7 oldu. Ceren 8 oldu, Ceren 9 oldu, Buket 4 oldu. 16 olan kazanacak. Buket 5 oldu. 6 oldu Buket ve 7’yi de buldu. Şimdi Ceren on Buket 8.  Ve Alabora’ya devam eden isim Ceren oldu. Buket Celal ile mücadele edecek. Veda oyunu oynanacak, Buket’mi Elenecek, Celal’mi? Veda oyunu başlıyor.

Veda oyununda yine 16 rakam kutular içerisine yerleştiriliyor.  16 Olan teknede kalacak, kaybeden Alabora’dan elenmiş olacak. Celal 1 oldu, şimdi iki oldu bu arada Buket2de 2 tane buldu durum 2-2. Celal 4 oldu şimdi beş oldu.

Celal 6 oldu, şimdi 7 oldu. 8 oldu, buket 4 oldu.

Alabora’dan elenen isim  Buket Aras oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.