Alabora’da bu hafta kim elendi?

           

Alabora’da en son elenen kim oldu? Alabora yarışmasında bu hafta elenen kim? Alabora 10 Ağustos elemeleri, Alabora’da Maya’mı elendi. Alabora’dan kim elendi?

Alabora Melis Maja Aksoy

Alabora Melis Maja Aksoy

Kanal D Alabora yarışması 10 Ağustos Pazar Akşamı saat 22:00 da ekranlarda olacak. 10 Ağustos Pazar akşamı Alabora’ya bir kişi daha veda edecek. Alabora’ya kim veda edecek? Yedisi erkek, yedisi kız toplam 14 yarışmacı ile başlayan Alabora’da  nüfus her hafta azalıyor. Ufuk Değer, Buket Aras ve Celal çiçek Alabora’ya ilk veda  eden isimler olmuştu. Bu hafta kim elenecek sorusuna gelince,  kesin elenir mi  bilemem ama dün akşamki bölümünden izlediğim kadarıyla, sanırım bu hafta Melis Maja Aksoy’u bir süpriz bekliyor gibi. Halk oylaması ile geçen iki hafta koruma altına alınan Maya’nın bu hafta işi zor görülüyor.  Bu  sonucu nasıl çıkardın diyorsanız, dün sabah ki yazdığım yazı Alabora yarışması 9 Ağustos  konusuna bir göz atabilirsiniz. O yazımda da tatil oyununu kimin kazanacağını tahmin etmiştim, sonuçta akşamki yayınlanan bölümde de kızlar takımı tatil oyununu kazanmıştı. Bu gün kü tahminim ise Alabora’dan bu hafta elenen isim Maya olmasa da en azından bana göre elenmeye en yakın Alabora yarışmacısı olacak. Yani Alabora’da bu hafta Melis Maja Aksoy elenirse bence hiç de süpriz bir sonuç olmayacak.

2 Comments

  1. özüre gerekde yok Kanal D Alabora yarışmasında kaçdır bunu yapıyor. Benim tahminim bir fan clüp oluşturmaya çalışıyorlar ya da izleyicisi çok az.

  2. Kanal D bunu hep yapıyor. Sanki 10 Ağustos’da seçim olduğundan haberleri yok. Yayın akışı değişmiş. Artık Alabora yarışmasından 10. bölümde elenen ismi yayınlandığı tarihte bildireceğiz. Takipçilerimden özür dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.