Alabora’da bu gün 25 Temmuz

           

Alabora yarışması, Alabora son bölüm, Alabora’da 25 temmuz, Alabora 5.bölüm,  Alabora’da neler olacak, Alabora’da kim elenecek? Alabora saat kaçta? Alabora’da kim aşk yaşıyor? Alabora’da yeni aşıklar, Alabora 25 Temmuz Cuma, Alabora’da bu gün, Alabora’da aşk itirafları, ceza oyununu kim kaybetti?

Kanal D de Alabora yarışması bu gün, yani 25 Temmuz Cuma akşamı saat 21:30 da ekranlarda olacak. Toplam ödül 500 bin lira, macera, akıl ve beceri hepsi Alabora yarışmasında. Alabora’da bu akşam neler olacak? fragmanlardan akılda kalanlar şunlar; Melis Maya Aksoy geçen bölümdeki olaylardan ötürü çok sinirli, agresif ve diyor ki “Frankeşteynı onlar yarattılar”  Orkun Pek ile Maya’nın arasında duygusal bir ilişki mi başladı? Nihal birisine çok kızgın. Savaş neden ağladı bu akşam belli olacak. Ezgi, Savaş’la yaşadığı aşk için pişman mı? Ezgi diyor ki ” Savaş’ın kız arkadaşının olduğunu biliyordum”  Ceren, Buket, Sara, Seda bu akşam neler yapacak. Kızlar takımında gruplaşma devam mı ediyor?

Alabora Ezgi resmi

Alabora Ezgi resmi

Erkekler takımında Ufuk Değer elendi. Bu hafta elenmeye aday kim olacak. Celal, Behçet, Savaş ve diğerlerini çok zorlu bir gece bekliyor. Alabora yarışmasının tamamı an ve an canlı anlatımla sizlere iletilecek. Ege’nin muhteşem güzelliğindeki koylarında lüx bir teknede, karada ve denizde, kızlar takımı ve erkekler takımı yarışacak.  Sunuculuğunu Anıl İlter’in yaptığı Alabora yarışması yaz aylarının en çok izlenen programlarından birisi oldu. Alabora’da aşka yelken açanlar, 500 bin liralık ödül için savaşarak yarışanlar, bir birinden ilginç süprizler izleyiciyi ekran başına adete zamkla yapıştırıyor. Heyecan dolu bir yarışma olan Alabora bu akşam Kanal D ekranlarında olacak.

Alabora’da erkekler takımı geçen hafta ceza oyununu kaybetmişti. Bir hafta boyunca teknede temizlik, yemek, bulaşık gerilim dolu saatlere yol açtı. Ayrıca, Celal geçen haftaki elemelerde kızlar takımından 4 oy alarak elenilmesi istenmişti. Celal bu duruma çok sinirli, Umut’a siz yazdırdınız adımı diyerek tartışma çıkardı.

Alabora’nın sevimli aşıkları Ezgi ve Savaş ise aralarında geçen aşk ilişkisinin kendiliğinden olduğunu söylediler. Ayrıca Ezgi “Seninle başım dertte” şarkısını savaşa söylerken görüntülendi.  Henüz ceza oyununa geçilmedi. Şu anda Nihal, Buket,  Celal, Umut ve Yiğit arasında tansiyonu yüksek bir tartışma yaşanıyor.

Alabora Tatil Oyunu

Sapanlarla top atışı olacak. Nihal ve Umut yarışmaya başladı. Umut karavana attı. Sıra Nihal’de Nihal kazandı. Behçet ve Sara başladı. Sara kazandı, durum 2-0. Savaş Seda’ya kaybetti 3-0 oldu. Celal attı, Ezgi de attı Celal kazandı. Orkun atış yapıyor, karavana, sıra Maya2da , Maya kazandı durum 5-1. Umut attı Nihal’de basket attı 6-2. 7-2 oldu. Behçet attı 7-3 . Savaş attı, 7-4. Celal Ezgi, Celal karavana, Ezgi karavana. Orkun  atamadı Maya attı. Umut Nihal .  Orkun Maya Orkun attı, Maya atamadı. 8-7.  Nihal attı 9-7.  9-9 oldu. Sara attı 10-9 kızlar önde. 20. sayıya ulaşan takım kazanmış olacak. 14-10 erkekler takımı önde. Orkun attı 16-10. Maya basket attı, 16-11. Nihal attı, kızlar takımı 12 oldu. Buket attı durum 16-13.  Ezgi attı. 17-14. 20-15 Erkekler takımı tatil oyununu kazandı. Kızlar takımı bir hafta cezalı duruma düştü, temizlik ve yemek işleri kızlara kaldı. Erkekler takımı ayrıca bu akşam Bodrum’da güzel bir akşam yemeği yiyecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.