Alabora Son bölümde elenen Seda oldu

            Whatsapp'ta Paylaþ

Alabora’dan kim elendi? Alabora yarışması son bölümde elenen kim oldu? Alabora 17 Ağustos’da kim elendi? Alabora’dan Seda elendi

Alabora'dan elenen kim olacak

Alabora’dan elenen kim olacak

Veda oylamasında Orkun ve Seda finale kaldı. Az sonra veda oyununda Orkun ve Seda yarışacak, kaybeden Alabora’dan elenecek. Ya Orkun, ya da Seda bu gece Alabora yarışmasına veda edecek. Maja hıçkıra hıçkıra ağlıyor, ya Orkun elenirse diye. Bu durumda bile Orkun Maja’ya moral veriyor.  Sanırım gözyaşlarıyla yarışma kazanan dünyada bir ilk olacak Maja.  Evet Orkun’a bir de şans öpücüğü verdi. Tek başıma kalamam, bende gideceğim diyor [inanana] elbette.

Veda oyunu şimdi başlıyor, Orkun ve Seda kutulardan sıralanmış 16 rakamı bulacaklar. 16 numarayı bulan ilk kişi Alabora2ya devam edecek. Kaybeden elenecek.

İlk rakamı Seda buldu ve 2. rakamı da buldu Seda. Orkun 1 şimdi 2 oldu.  Orkun 4 oldu,  Orkun 9. rakamı buldu, Seda geride kaldı. Şu anda Orkun önde gidiyor 10 oldu, Seda daha 4. rakamı arıyor. Ve Alabora yarışmasının son elenen ismi Seda oldu. Seda elenince gözyaşlarını tutamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.