Alabora Melis Maja Aksoy

           

Kanal D Alabora yarışması, Alabora Melis Maja Akasoy kim? Maya’nın sevdiği renkler, Malis Maja Aksoy ne iş yapıyor? Melis Maja Aksoy kaç yaşında?

Melis Maja Aksoy

Melis Maja Aksoy

Kanal D de yayınlanacak olan “Alabora” yarışmacısı Melis Maja Aksoy, yarışma için kızlarla bir araya gelerek katalog çekimlerine katıldı. Kendisini tanıtan küçük bir  tanıtım yaptı.  Melis Maja Aksoy kendini şöyle tanımladı;

Melis Maja Aksoy,  25 yaşında, Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı mezunu. Finans kökenli, spor eğitmenliği yapmış. “Maja şöyle bir kadın, öncelikle güzel ama güzelliğinin ardında aslında keskin bir zekası var ancak, bunu fazla göstermiyor. Genelde sonradan söylerler ” A ne kadar zekiymişin derler, bende saçmalama falan derim. En sevmediğim özelliğim, risk almam, çok fazla risk alıyorum çünkü, risk yoksa eğlence de yok ve önümde zaten iki seçenek varsa ben mutlaka kötü olanını seçerim ve kesinlikle çok daha eğlenceli. Maja’yı  görünce mutlaka bir hafta sonra deli bu kız diyecekler. Çünkü genelde çevremde deli olmamla ve çılgınca yaptığım seçenekler ve mantıklı seçenekler dururken ben mantıksız seçenekleri seçerim. Pembe en sevdiğim renk, arabam pembe evim pembe, her şey pembe. Zaten dünyada o kadar kötü şeyler oluyor ki biraz pembeye hepimizin ihtiyacı var. İnsanlarda nefret ettiğim özellikler kibir, ego, komplex, burnu büyüklük ve yarışmada böyle şeyler yapan olursa tekneden atarım ben” sözleriyle kendisini biraz tanıtmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.