Alabora bitti mi?

Alabora Yarışması

Alabora Yarışması

Alaboraya ne oldu? Alabora yarışması kalktı mı? Alabora ne zaman? Kanal D deki Alabora niye yok? Alabora gösterilmeyecek mi? Alabora yarışması hangi gün? Alabora yayını ne oldu? 11 Temmuz Alabora yokmu?

Kanal D de geçen hafta başlayan yarışma programı Alabora bu hafta yayında yok. Alabora yarışmasının yerine sinema kuşağı ekranlara gelecek. 11 Temmuz Cuma ve Cumartesi yayınlanması gereken Alabora yarışması neden yayından kaldırıldı merak konusu oldu. Yarışmanın  bu hafta yayınlanmayacak olması Alabora yarışmasının sunucusu Anıl İlter tarafından ” Hava muhalefeti dolayısıyla çekimlere bir hafta ara verdik, gelecek hafta kaldığımız yerden devam edeceğiz” sözleriyle kamuoyuna duyuruldu.

Geçen hafta oldukça renkli yarışmaların yapıldığı Alabora acaba yayından kaldırılacak mı? sorularına da yarışmanın sunucusu Anıl İlter böylece cevap vermiş oldu. Survivor yarışmasına çok benzediği için sosyal medyada çakma survivor olarak nitelendirilen Alabora bence güzel başladı. Alabora’nın devamını haftaya merakla bekleyecek olan hayli fazla fenomeni de bence oluştu bile.

“Alabora bitti mi?” hakkında 4 yorum

  1. Burcu hanım önce ilginiz için teşekkür ederim. Alabora yarışması için çok emek veren bir site olarak Kanal D ye attığım meillere henüz cevap gelmedi. Kesin bir bilgi olmasa da şöyle olabilir.
    izleyici tepkisini ölçüyor olabilirler, onlarında sosyal medya araştırmaları var.
    Alabora yarışmasını yayından kaldırmayı düşünüyor olabilirler.
    Sanırım önümüzdeki hafta en azından bir açıklama yapacaklardır.

  2. Bu yarışmayı yakından takip eden birisi olarak diyorum ki; sanırım reyting almıyor. Bu hafta zaten yayın akışlarında da yoktu. Henüz Alabora yarışması için bir açıklama da yapılmış değil. Bir açıklama yapılacak olursa mutlak suretle bende buradan bilgilendirme yapacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.