8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun

 

Gül ve Kadın

Gül ve Kadın

Her yıl Mart ayının 8’inde kutlanan bu önemli gün seçimlere yaklaştığımız şu günler de daha da bir ayrı kutlanıyor. Niye, geçen yıldan ne farkı var derseniz, bilboardlardaki kutlama mesajları. Sizlerinde dikkatini belki çekmiştir. Seçim dolayısı ile siyasi partiler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için çeşitli kutlama mesajları yayınlıyorlar. İktidar da olan, muhalefette olan her siyasi partinin mesajlarını görebilirsiniz.

Biz de site yönetimi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Vefakar vede cefakar Türk kadınları her türlü çileye göğüs gererek yaşam mücadelesi veriyor. Artık kadınlar her yer de, bir çok iş sektöründe çalışıp ailelerine destek olmaktadırlar.

Bu gün vesilesi ile kadına şiddet olayına bütün toplumun tepki vermesini istiyor, hemen hemen her gün çıkan haberlerde ki kadına şiddet içeriklerini toplumcu görmek istemiyoruz. Bu konu hakkında ki yapılan çalışmaların yetersiz kalması daha farklı yaptırımların hayata geçmesini bekliyoruz. Kısacası devletin buna bir önlem almasını istiyoruz. Sadece bu özel günü kutlarım mesajları ile bu işlerin çözülmeyeceğini de unutmamalıyız.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 48 defa

Kategori: Genel, Haberler

Yayınlanma Tarihi: 07 Mart 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.