Zengin koca nasıl bulunur

zengin      Sanırım insanoğlu bu soruya yüzyıllardır cevap arıyor. Masallarda bile bu konu çokca anlatılmıştır. Nasıl zengin bir koca bulurum? Çevre faktörü en önemli etkenlerden birisi olmakla beraber en büyük faktör ise şans olması gerek. Dünyadaki zengin ülkeler, fakir ülkeler hiç fark etmiyor bu büyülü cevabın ne olduğu. Her anne baba kızlarının rahat yaşaması için maddi durumu iyi bir damat elbetteki ister.

Zengin semtlerde oturuyorsanız bir ihtimal, ya da yüksek okulda anlaştığınız zengin bir genç bunlarda bir ihtimaldir. En büyük yanlış ise bence, eğer internette bu soruya cevap arıyorsanız hatanın en büyüğünü yapıyorsunuz demektir. Evlendirme siteleri veya buna benzer sizlere uygun eş adayını buluyoruz gibi sloganlara kanıpta chat sitelerinde zengin bir eş arıyorsanız durum vahimdir derim.

İnternetteki koca adaylarının hemen hemen hepsi çok zengindir, muhtemelen THY benim de diyebilirler. Durum böyleyken, nasıl bir yol izlemeli, kadere razımı olmalı. Kendi fikrim şudur;  hayatta şansa inanmak lazım. Zengin diye evlenirsiniz, birde bakmışsınız eşiniz iflas etmiş. Fakir diye alırsınız, kader size çok büyük zenginlikleri sunabilir. Siz en iyisi önce adam gibi adam bir eş adayı bulun. Bu zamanda zaten koca bulmak zor, fazla da derinlemeye düşünürseniz mutlu bir ev kızı olarak hayatınızı sürdürürsünüz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 267 defa

Kategori: Genel, Magazin

Yayınlanma Tarihi: 24 Ocak 2014

1 Yorumlar
kaRnaK

zengin koca nasıl bulunur bence araştırılması gerekir

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.