Zahide ile Yetiş hayata Uçan At’ın sırrı

zahide ile yetiş hayataUzunca bir süredir İnternet ortamında dolaşan “Mekke’de uçan at” videosunun sırrı Zahide İle yetiş hayata programında Emekli İstanbul il müftü yardımcısı Yusuf Kavaklı  tarafından değerlendirildi. İnternete Kasım ayında düşen ve çözünürlüğü çok zayıf olan uçan at videosu izlenme rekorları kırmış ve hala da izlenmeye devam ediyor. Görüntüler çok zayıf sadece “Allahüekber” sesleri arasında karanlık bir ortam, çakan bir şimşek ve Uçan At görüntüsü.

Bu videonun kimin tarafından nerede ve nasıl çekildiği hakkında bir çok söylenti olsa da henüz kesinleşmiş bir bilgi yok. Peygamber efendimizin At’ı “Burak” ve daha bişr çok başlık altında bu video görüntülerine rastlamanız mümkün. Uçan at görüntüsünün sırrı az sonra Zahide ile yetiş hayata programında açıklanacak. Yusuf Kavaklı hoca bu görüntüleri izleyip neyin ne olduğunu açıklayacak. Muhtemelen video bilimsellikten uzak, sahte görüntüler ancak, Yusuf Kavaklı hocanın yorumunu da az sonra sizlere canlı anlatım olarak ileteceğiz. Yusuf Kavaklı hoca “buna bir mana atfetmenin bir anlamı yok ki Arabistan’da deve olur, at olmaz” diyerek Uçan atın bir yansıma olduğunu belirtti.

Mekke’de ki uçan at videosu

Yazar: kaRnaK

Görüntüleme: 270 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık 2014

1 Yorumlar
behram

uçan at la arkadaş olmak istiyorum

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.