yetişkinler için sohbet sitesi

            Whatsapp'ta Paylaþ

Yetişkin sohbet

Sizlere bu yazımda yetişkin, yani yaşı 18’i aşmış reşit olmuş kişiler için açılmış sohbet odaları ve yetişkin sohbet yazarak arama yapan kişi sayılarından bahsedeceğim. Genellikle bu kelimelerle arama yapan kişiler cinsel sohbet yapmak için kendilerine uygun mekanlar ararlar. Ama şunu da unutmamak gerekir ki yaşı 35’i geçen kişilerde kendi yaşlarına uygun kişilerle arkadaşlık kurabilmek için gayet normal olarak da arama yapmaktadırlar. Lakin İnternet ortamında yetişkin sohbet denilince akla hep gay sohbet, cinsel sohbet gibi kavramlar akla gelmektedir. Hemen hemen bütün sohbet platformlarında bu amaca yönelik sohbet odaları açılmış ve katılımcılarına bu yönde hizmet vermektedir. Ancak, gerçekten yetişkin chat siteleri ziyaretçilerine +18 uyarı yazılarını sitelerinde bulundurmaktadır ve zaten bulundurmak da zorundadır. Yine bu amaca yönelik yazılar yazan fakat, +18 uyarı yazıları bulundurmayan site  sayısı da oldukça fazladır. Bunlara ek olarak şunu da belirtmem lazım ki; bu sitelerin bir çoğunda erotik içerikli konuşmalar ve yine bir çoğunda da pornografik yazışmalar ve konuşmalar fütursuzca yapılmaktadır.

Sohbete katılmak için BURAYA tıklayınız.

Her ay ortalama 8.100 (sekiz bin yüz) kişi google arama çubuğuna “yetişkin sohbet” yazarak kendilerine uygun bir sohbet sitesi aramaktadır. Bu kişilerin %90’ı  normal bir arkadaşlıktan öte hemen bir sex objesi bulup onunla muhabbet etmek istemektedirler.  Varmıdır böyle bir muhabbet türü? Bence yoktur ancak. özellikle kameralı sitelerde ücret karşılığı çalışan bayan modeller vardır ve bu modeller yine ücret karşılığı ziyaretçilerle farklı sohbetler yapmaktadırlar. Ancak şunu da belirtmem gerekir ki; bu siteler para kazanmak amacıyla açılmış tek gayeleri ziyaretçilerini üye yapıp aidat adı altında para toplamaktır. Burada çalışan bayan modeller de ayrıca para isteyerek ancak o şekilde sohbete katılmaktadırlar. Zaten ziyaretçi siteye girerken beraber çok güzel bayan resimleri ile süslenmiş sayfadan etkilenip bir çoğu hiç düşünmeden de üye olmaktadır.

Üç yılı aşkındır katılımcılarına en kaliteli sohbet hizmetini veren www.sohbetche.net sitesinde yetişkin sohbet odası vardır ancak, sitemiz bünyesinde erotik içerikli yazışmalar yoktur. Eğer niyetiniz sadece 35 yaş üstü arkadaş bulup seviyeli sohbetler etmekse aramızda görmekten sevinç duyarız. Bu yazıyı yazmakta ki tek amacımız sadece yetişkin sohbet aramasına yönelik bilgilendirmelerde bulunmaktır. Yine bu vesile ile sitemizi  tanıtmak, yetişkin orta yaş gurubuna yönelik arkadaşları aramızda görmek içindir.

Bu konuyla alakalı gay sohbet başlıklı yazımızda yetişkinlere yönelik bilgilendirmeler yapılmıştır.

One Comment

  1. Ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.