Yandex sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

yandexsohbetYandex’de sohbet araması hakkında tanıtıcı bir yazı yazmak ve yandex kullanıcılarını biraz olsun bilgilendirmek istedim. Yandex arama motoru da artık Dünya’nın sayılı arama motorlarından birisi oldu. Google’dan sonra Türkiye’de ikinci sıraya yerleşti. Verdiği reklamlarla da kullanıcıyı adeta tahrik eder oldu. Bir sohbet sitesi  olarak biz de  Yandex arama motorunda “sohbet” ya da “cHat” yazıldığında hemen üst sıralarda çıkmayı elbette çok isteriz. Bunun için de gerekli çalışmaları yapmaktayız.

Sohbetche.net sitesi her ne kadar bir chat sitesi olsa da kullanıcılarına sohbet odalarında arkadaşlık, muhabbet imkanı sunsa da şu an itibari ile Türkiye’nin en ciddi bilgi kaynağı olarak ilk onda yerini almaktadır. Web sitemizde coğrafya, tarih, uzay ve daha bir çok katogori de  çok ciddi çalışmalarını kullanıcıları ile paylaşmaktadır. İçerik itibari ile kültürel anlamda insanlığa hizmet prensibinden yola çıkmış bulunmaktayız. Google ve Yandex arama motorları tarafından ciddi bilgi kaynağı olarak bir çok konuda üst sıralarda akışımızı devam ettirmekteyiz. Sitemize gelen ziyaretçilerin bir çoğu bu ciddi konuları araştıran kültürlü ve düzeyli insanlardan oluşmaktadır. Sıradan bir sohbet sitesi olarak değil, ciddi ve seviyeli bir site olarak katılımcılarımıza hizmet vermekteyiz.

Bedava sohbet imkanı, ücretsiz üyelik ve daha bir çok aktivitelerle sizleri aramızda görmek isteriz. Amatör sesler, şiirler, güncel müzikler ve paylaşımlar  sizleri bekliyor. www.sohbetche.net sanalın yükselen yıldızı olarak günden güne  sanalda yerini sağlamlaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.