x factor’den kim elendi?

           

Xfactorden kim elendi? star ışığından kim elendi, x factör’den elenen kim oldu? x factor finali ne oldu? x factor final gecesi.

Kanal D de yayınlanan Xfactor star ışığı yarışmasında dün gece  (Çarşamba) en az oy olan Serkan Can ile düelloya  kim kaldı evet an itibarı ile Mehtap düelloya kaldı.

x factor jüri üyeleri

x factor jüri üyeleri

Bu gece yayınlanan x factor star ışığı yarışma programında Azeri sanatçı Nigar ve müziğin “hitman”i Sinan akçıl birar şarkı söylediler. Sinan Akçıl “tabi tabi” şarkısını seslendirdi. Atiye’nin öğrencisi elenecek ihtimali sanatçıyı oldukça sinirlendiriyordu.  Kosinüs grubu için jüri üyeleri umutsuz konuşuyor. 4Gen grubu haftaya yarışmada, Ahenk’de yarışa devam ediyor. Ali’de devam ediyor, Atakan’da haftaya x factor yarışmasına devam ediyor, Canan’da elemeyi geçti. Ferah, Melis, Ahmet ve Kosinüs eve kosinüs gurubu da elemeyi geçti. Son yarışmacı olarak Halil seçildi.

Şimdi x factor star ışığı yarışmasının finalinde Serkan Can ve Mehtap düello bölümün de performan sergiletecek.

X factor yarışmasının sonuçlarını an itibarı ile canlı olarak sizlere anlatmaya çalışıyorum. Düelloda Mehtap ve Serkan Can mı cevabını ise az sonra ileteceğim.

Jüri üyeleri düellodan sonra Mehtap ya da Serkan Can’dan birini eleyecek.

Sinan Akçıl, Serkan Can gitsin dedi.

Nigar, Mehtap gitsin dedi.

Atiye, Serkan gitsin dedi.

Nihat Odabaşı, Serkan Can gitsin dedi.

Böylece, Xfactor star ışığından ilk elenen Serkan Can oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.