Ve Kazanan 21 Şubat Kim kazandı?

Ve Kazanan‘da 1. tur ilk duelloda, ilk kazanan Ali ve Ender ikilisi oldu. Doğukan ile yaptıkları duelloda 15.000 lirayı iki tarafta kabul etmedi sonuçta kazanan Ali ve Ekber ikilisi oldu.  Parayı almayan yarışmadan da elendi. Star TV Ve Kazanan 1.tur duelloları devam ediyor.

Şebnem Ferah
Şebnem Ferah

Ve Kazanan Star TV de başladı. Müzikseverlerin yakından tanıdığı Kenan Doğulu ve Şebnem Ferah Master Jüri koltuğunda oturuyor ve 101 kişilik jüriye öncülük yapıyorlar.

Ali ve Ender ikilisi ile Doğukan ilk duelloya başlıyorlar. Sahneye  ilk olarak Ali ve Ender ikilisi çıktı ve “Küs” isimli şarkıyı seslendirdi. Şimdi Doğukan sahnede ve “kim derdi ki birtanem” şarkısını söylüyor.

101 kişilk jürinin oy dağılımı 55/46  kimin hangi oyu aldığı belli değil. Ortaya 15.000 TL kondu ve iki tarafa da soruluyor para mı hayallerin mi? isteyen yarışmacı bu parayı alıp gidebilir. Şebnem oyunu Doğukan’dan yana kullandı. Kenan Doğulu Ali ve Ender ikilisinden yana kullandı. /46 oy alan henüz belli değil açıklandığında yarışmadan elenecek parayı da alamayacak.  Ve Kazanan da ilk kazanan Ali ve Ender oldu. Doğukan elendi.

Şimdi Melis sahnede ve canlı penformans sergiliyor. Göksu sahneye çıktı ve “kıyamam” adlı şarkıyı seslendiriyor.  Şimdi oy dağılımı belli oluyor ve 60/41 oranları çıktı. Yine on beş bin lira ortada, parayı almak isteyen yine yok ama birisi hem elenecek hemde parayı alamayacak. Kenan Melisa dedi, Şebnem’de Melis dedi. Göksu jürinin kararına rağmen parayı almadı. Melis kazandı ve bir üst tura çıktı.

Melis
Melis

İsmail Kınay ve Seher duelloya çıkacak. İlk olarak Seher sahnede ve “camdan kalp” isimli şarkıyı söylüyor. İsmail Kınay “üflediler söndüm” türküsü ile sahneye çıktı. Büyük jüri oylamayı yaptı ve oy oranları kimin kazandığını belli etmeden gösteriliyor. 64/37 iki yarışmacıdan birisi 37 aldı, düşük oyu alan kendisini bilmiyor. Şimdi ortaya 15.000 TL teklif edildi, para mı? hayallerin mi? burada devreye giriyor. Karar anı, ya parayı alacak, ya devam diyecekler. İsmail parayı tercih etti. Seher tur atladı. Ve Kazanan da açıklandı, ismail aslında oy çoğunluğunu da kazanan isimmiş. Ama dönüş yok o parayı tercih etti.

Leyla sahneye çıktı ve “eller kadir kıymet bilmiyor anne” şarkısını söylüyor. Uğur “durma yağmur” isimli parçayı seslendiriyor. Az sonra oy oranları açıklanacak.

Ve Kazanan yarışmasının sonuçları canlı anlatım olarak bu sayfadan iletilmeye devam edeceğiz.

Oy dağılımı belli oldu, 51/50 çok yakın bir oy oranı ortaya çıktı. Bence burada parayı alan akıllılık  eder gibi. İkisi de teklifi kabul etmedi, Ve Kazanan Leyla oldu, Uğur parayı da almadı öylece elendi. Süpriz, Kenan Doğulu hakkını kullandı ve Uğur’u korunma altına aldı, Uğur yarışmaya devam ediyor.

Ve Kazanan 2. tur, Melis ile Seher duello yapacak. Melis sahnede “aşk için ölmeli”  şarkısını söylüyor. Seher “sahici” adlı şarkıyı söylüyor.

Oy dağılımı belli oldu ve 92/9 evet çok büyük bir ara mevcut. Yarı final teklifi 25.000 TL. oy oranı 9 olduğunu hisseden yarışmacı parayı alsa iyi eder. Seher parayı aldı, Melis kazandı ve finale doğru yol aldı.

Leyla “Ah İstanbul” şarkısıyla sahnede, Ali ve Ender ikilisi ile duelloya başladı. “Zorlu Sevdam” adlı şarkıyla Ali ve Ender penformanslarına başladılar. 77/24 oy oranı çıktı. Teklif 25 bin kutuda alan para kazanır, bakalım ne olacak. Ali ve Ender 25 bin lirayı aldı ve yarışmadan çekildi,  Leyla finale çıktı.

Şimdi günün finalı ve sahneye ilk olarak Leyla çıktı “dilenci” şarkısını seslendiriyor. Melis sahnede “uykusuz her gece” şarkısını seslendiriyor. Oy dağılımı geldi 60/41 olarak verildi. Büyük finale giden isim az sonra belli olacak. Teklif tam 40 bin lira, almak ya da almamak kendi ellerinde. Parayı alan olmadı, şimdi kazanan belli olacak.

Ve Kazanan Melis oldu. Son anda Şebnem Ferah butona bastı ve Leyla’yı koruma altına aldı. Büyük finale Melis ve Leyla gidecek.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.