Üyesiz canlı sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sitemizde üye olma şartı aranmadan sohbet imkanı sunulmaktadır. Üyesiz canlı sohbet başlığı zaten bu konuyu ifade etmektedir.  Sohbet odalarımıza direk geçiş yapıp dilediğiniz gibi sohbet edebilir, arkadaş gurupları oluşturabilirsiniz. T.C. yasalarına, genel toplum ahlakına uygun olarak sohbet edildiği sürece operatör arkadaşlarımız kimseye karışmamaktadır. Sohbetche.net sohbet platformu sadece sohbet hizmeti vermekte ve bu hizmeti hiç bir maddi beklenti olmaksızın yapmaktadır. Üye olmanız için hiç bir uyarı, hiç bir söylemle sizleri rahatsız etmeyecek bir yapı sistem içerisine kodlanmıştır. Sadece sohbet etmek isteyen katılımcılar eğer isterler ise kullanıcı adlarını (fake-rumuz) şifreleyebilirler. Bu şifreleme sizin daha güvenli bir ortamda haklarınızı yönetim olarak koruma altında tutabilmek için gerekmektedir. Bunun için de herhangi bir talepte bulunmamaktayız, katılımcı kendi isterse şifrelemektedir.

Sitemiz özgün içeriklere sahip, seviyeli bir platformdur ve bu nedenle web sayfamızda paylaşımda bulunmak isteyen arkadaşlar üye olmak zorundadır. Bu üyelik ise sadece yazar ve editörler için gerekmektedir. Ancak, sohbet odaları için böyle bir durum söz konusu dahi değildir. Üyeliksiz canlı sohbet,  site içerisinde bulunan bütün kullanıcılar için geçerli olup, istisnai bir durum dahi yoktur. Uzunca bir süredir sizlere kalıcı dostluklar, eğlenceli ortamlar sunan sitemiz içerisinde sohbet etmenin keyfini yaşamak isteyen yeni katılımcılara, kısa bir süre için VİP sohbet girişi imkanı da sunmaktayız. 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerli olan kampanyamız için de üyelik şartı aranmamaktadır.

Sistem içerisine geçiş yapan kullanıcılar, canlı sohbet için sağ tarafta bulunan online operatör arkadaşlardan her konuda yardım isteyebilir. Kesintisiz, gece ve gündüz bu hizmet devam etmekte olup, host firmasından kaynaklanan herhangi bir sorun için dahi soru-cevap hakkınız bulunmaktadır. Sitemizde uygunsuz davranışlarda bulunanlar anında uzaklaştırılır. Bunu tekrar edenler ise suspended cezası alır. Hoş bir mekanda sohbet etmenin keyfine sizlerde bakmak isterseniz aramızda görmekten mutluluk duyarız.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.