Üyeliksiz arkadaşlık siteleri

            Whatsapp'ta Paylaþ

Arkadaşlık siteleri gün geçtikçe hızlı bir şekilde artış gösteriyor. Eskiden mİRC siteleri vardı ve hala da varlığını devam ettiriyor. Fakat, insanlarımızın sürekli yenilik arayışları yeni bir arz ve talep ilişkisini de beraberinde getirdi. Aslın birbirinden yapısal olarak çok farklı olmayan ve özünde hepsinin bir sohbet sitesi olduğu gerçeğini kabul etmemiz gerekiyor. Ve bu kapsamda gerçekçi de düşünürsek her insanın da amacı aşağı yukarı aynı. Muhtemelen erkekler kız arkadaş arıyor, kızlar da erkek arkadaş arıyor. Tabi ki farklı cinsel tercihleri olanlarda var. Mesela Gay sohbet arayan ya da lezbiyen chat siteleri arayanlarda azımsanmayacak kadar çoktur.

Ücretsiz sohbet siteleri başlıklı yazılarda ki genel amaç, katılımcılarından gold üyelik ya da bunlara benzer isimler altında herhangi bir ücret talep etmeyen siteler için geçerlidir. Malum bazı sitelerde ücret karşılığında sohbet edebiliyorsunuz. Gerçi ona da bir açıklama getirecek olursak, genellikle cinselliği ön plana çıkaran sadece para kazanmak adına açılmış sitelerdir. Çekici bir bayan resmi, erotik, davetkar güzel bir bayan videosu ve süpriz “üye olmazsanız  “İzmir’li Cansel” ile görüşme yapamazsınız. Artık tercih sizin, parayı verirsiniz üye olursunuz ya da olmazsınız.

sohbet sitesi olarak www.sohbetche.net bedava sohbet hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışımızla 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Kuruluş amacımız asla para kazanmak, gelir sağlamak değildir. Bizimkisi sadece bir tutku, ve bir ideal peşinde koşmaktır. Sizleri de aramızda görmek isteriz, yolunuz düşerse mutlaka uğramanızı ve farkı görmenizi isteriz.

2 Comments

  1. ümraniyeden beyim 05388949521

    ist ümraniyeden beyim amacım drstlük çerçevesinde arkdaşlık düşünen bayan arkdaş aryorm0538 894 95 21

  2. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.