Ütopya’dan kim elenecek?

           

Ütopya yarışmasında bütün dengeler değişti ve son oylamada isimleri yazılan  Semih veya Türkan’ın Ütopya’dan elenmesi İnci ve gurubu için çok büyük avantaj sağlayacak. En son  ismi yazılan üç kişi Semih, Türkan ve İnci halk oylaması sonucu neticesinde aralarından bir kişi Ütopya’dan gidecek.  En son elemeden sonra Furkan’ı gönderen Semih ve gurubu Barış’ı da kaybetti. Barış İnci’lerin gurubuna geçerek büyük bir şaşkınlık yarattı.

Semih ve gurubu

Semih ve gurubu

Serkan, Tuncay, Abidin, İnci ve Barış 3×5 toplam 15 oy hakkına sahip.

Semih, Kurretülayn, Altar, Murat ve her ne kadar ben ayrıyım dese de yine bu gurup yönünde oy kullanan Türkan, toplam oy sayıları 15. Olası bir Semih ya da Türkan elemesi sonucu 4 kişi kalacaklar ve oy oranları düşecek. Yarışmaya yeni gelenler olsa bile muhtemelen orada kalabilmek için Serkan’ların gurubuna geçecektir. Durum böyle gelişirse istedikleri yarışmacıyı halk oylamasına gönderir ve o gurubu Ütopya’dan silebilirler. İnci’nin de elbette elenme ihtimali var ancak elense bile o guruba bence bir şey olmaz sonuç da yaklaşık 104 gündür sürekli eksik oy sancıları ile orada yaşıyor ve de bu duruma çok alışkınlar.

Ütopya’da ki ismi yazılan üç kişi arasından elenmesini istediğiniz yarışmacı için yaptığımız ankete sizlerde iştirak edebilirsiniz.

[poll id=”2″]

Anketimiz sonuçlanmıştır:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.