Ütopya’dan ilk elenen Çağdaş oldu

           

Ütopya'dan Çağdaş elendiTV8 de Ütopya yarışmasında ilk elenen Çağdaş oldu. Semih ile girdiği tartışma sonucu sinirlerine hakim olamayan çağdaş Ütopya yarışmasından diskalifiye oldu. 15 yarışmacıdan bir kişi kurallar gereği diskalifiye edildi ve bu isim Çağdaş oldu.

Ütopya tüm hızıyla devam ederken yaşanan gerginliklerde günden güne artıyor. Semih yarışmanın başından bu yana kendi ütopyasını yaratmak yerine sinsi planlarla birilerini elemek istiyor gibi görülüyor, en azından bir izleyici olarak ben öyle gözlemledim. Son bölümde bunu çok iyi bir şekilde kullandı ve Çağdaş’ı diskalifiye etmeyi başardı. Sinir bozucu hareketlerini sürdüren Semih’e en son dayanamayarak bir tokat patlatan Çağdaş, yarışma kuralları gereği diskalifiye oldu.

Çağdaş’a sabah bir mektup geldi ve bu mektupta diskalifiye edildiği yazıyordu. Çağdaş, Semih hariç bütün yarışmacılarla vedalaştı ve Ütopya’yı terk etti. Semih bu tavırları ile Ütopya’da bence uzun sürmez elenir gider gibi görülüyor. İlerleyen bölümlerde neler olacak, kimler kimi eleyecek hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.