Ütopya’da kavga çıktı

           

melekinciTV8 de yayınlanmaya başlayan Ütopya yarışmasında kavgalar bitmeyecek gibi görülüyor. Özellikle bayan yarışmacılar arasındaki tartışmalar bu gün yani 30 Ekim Perşembe günü de  dozajı artarak devam ediyor. İnci Melek Bozkaya, Özlem Sezgin,  Türkan Gözcü ve İnci Satır arasında sürekli bir tartışma meydana geliyor. Türkan Gözcü 50 yaşındayım annenizim, ablanızım diyerek  diğer yarışmacılara isteklerini yaptırmaya çalışıyor.  Yarışmanın bu bölümünde yine Özlem Sezgin ve Melek İnci arasında hamur yuğurma yüzünden tartışma çıktı. Daha sonra olaya Türkan abla da karıştı içlerine bir de İnci Satır girince tartışma iyice büyüdü.

Erkek yarışmacılar arasında şu an için bir sıkıntı yok gibi görünse de sanki onlar da her an patlayacak gibi görülüyor. Arda, Semih’in okuduğu üniversitenin adını sıkça sorsa da Semih kaçamak cevaplarla geçiştirdi.

Kurretülayn ile Semih arasında da hafif bir tartışma yaşandı. Semih’in Kurretülayn’a bakarak şiir okumasına Kurretülayn itiraz etti ” bu yaklaşımın benim erkek arkadaşımın üzülmesine yol açabilir” dedi. Bunun üzerine Çağdaş ve Semih arasında da şiddetli tartışmalar yaşandı. Çağdaş ” kız bundan rahatsız oluyor yapma böyle” deyince Semih’de kendi çapında saçma sapan cevaplar verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.