Ütopya Kimlerin adı yazıldı 19 Şubat

Ütopya’da Kimlerin İsmi Yazıldı

Ütopya‘da yarışmacılar oylama yaptı ve üç isim elenme potasına girdi. Türkan bireysel takılıyorum dese de yine Semih ve gurubunun istediği yarışmacının ismini yazdı. Kim kimin adını yazdı, 19 Şubat Perşembe akşamı en çok oy alıp elenme potasına giren üç kişi çok sitemli konuştu, Altar yine birinin kalemini kırdı ve güne damgasını vurdu.  Ütopya’ya gelen mektup yarışmacılar arasında süpriz olarak yorumlanmadı ve hemen kara tahtanın önüne sandıklarını çekip elenmesini istedikleri yarışmacılar için 3 oy haklarını stratejilerine göre belirlediler.

Barış’ın diskalifiye olmasından sonra Aybüke ve Buket arasındaki seçim ertelendi ve ikisi de Ütopya’da kaldılar.  Buket Semih’lerin gurubunu deçti hatta Altar ile arasındaki konuşmalar farklı şekilde yorumlara yol açtı. Aybüke ise iki gurup arasında tercih yapmadı ve hatta iki gurup da onu aralarında istemediler desek daha doğru olur gibi. Daha sonra yaptığı açıklamalar ile de tepki çekti ve sonuç olarak “ben bireysel takılacağım” dedi.

Aybüke Pınar için “senle potaya girmek istiyorum” diyerek, hatta resmen bağırarak ortamı iyice gerdi.

Ütopya’da oylama sonuçları başladı, kimler kime oy verdi.

Serkan Türkan için 3 oy kullandı.

Pınar Türkan’a 3 oy attı.

Kurretülayn Pınar için 3 oy kullandı.

Semih başına birperuk takarak kendince show yaparak ve bence kalitesiz espiriler ile oyunu Pınar için kullandı.

Tuncay “ütopya ne demek” diye bir soru sordu Kurretülayn cevap vermedi ya da veremedi, o şekilde konuşmaya başlayarak üç oyunu da Türkan için kullandı. İnci gittikten sonra yaktığı kına içinde sitemli konuştu.

Altar sahnede evet yiğit Altar oy kullanacak. Pınar için 1 oy kullandı 2 oyu kaçırdım.

Murat Abidin için 3 oy kullandı.

Türkan Önce Pınar’a inceden gönderme sonra Tuncay  bana göre harbiden Ütopya’nın en büyük oyuncusu bu, çok güzel mağduru oynuyor, canım diyerek de her lafı söylüyor. Abidin’e üç oy kullandı.

Abidin Özşahin Türkan için 3 oy kullandı.

En çok oyu alan Türkan, Abidin ve Pınar halk oylamasına kaldı.

 

 

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.