Ütopya kim elendi 24 Mart

           

Ütopya’dan en son elenen isim Türkan’mı oldu? İnternet medyasında yarışmaya kimin veda ettiği söylentileri ayyuka çıktı ve bir çok yerde 24 Mart Pazartesi halk oylaması, Ütopya SMS sonuçları tam belli olmadan Türkan elendi haberleri var ancak, kesin bir sonuç olmadığını belirtmek isterim. Henüz yarışmanın sonucu açıklanmadı, eleme gecesi sonuçlarını canlı anlatım yaparak sizlere bu sayfadan ileteceğiz. Ütopya oylama gecesi canlı sonuçları bu sayfadan an itibarı ile sitemiz editörleri tarafından titizlikle yayınlanacaktır.

sEMİH

sEMİH

Ütopya SMS sonuçları merakla beklenirken  yayın akışında ki değişiklik neticesinde 23 Mart 2105 Pazartesi akşamına kaldı.   Ütopya’ya kim veda etti ?,  oylama  sonuçları 20 Mart Cuma günü belli olacaktı ancak, teknik bir aksama sonucu 23 Mart Pazartesi akşamına kaldı. Ya da eleme gecesi bundan böyle Pazartesi akşamları yayınlanacak. Hatta bence Ütopya’dan kim elendi? sorusunun cevabı 24 Mart Salı saat 01:00 sularında belli olacaktır.

Ütopya’dan kim elendi ?

Türkan, Semih, Altar, Kurretülayn, Murat, Serkan, Tuncay ve sonradan yarışmaya katılan Harun ve Meral  arasından bir kişi  yarışmaya veda edecek.

Ütopya barakasında gergin anlar yaşanıyor, Türkan ve Kurretülayn arasında ciddi kavgalar yaşanıyor. En son Türkan Kurretülayn’a “o tabaklar benim, benim kazandığım parayla alındı elleme” değince ortam iyice gerildi. Kurretülayn bunun üstüne eline aldığı bir kazma ile “TEKTAŞ” yazan tabelayı kırdı. Semih ise Altar ile yeni stratejiler yapıyor, Türkan ve Aybüke ismi üstünde stratejiler düşünüyor. Ütopya’da yeni bir grup oluşacak mı? 3. bir gurup çıkarsa dengeler nasıl değişecek hep birlikte göreceğiz. Bu arada Murat’da öz güvenini artırdı rest çekti ve duelloya davet eder gibi konuşmaları ortaya söyledi.

Şu an saat 00:18 ve Ütopya başladı, Türkan İnekle ilgileniyor. Altar kahvaltı teklifini reddetti. Meral’de Türkan ile konuşuyor. Bu arada Tuncay Türkan’ı el arabasına bindirdi ve biraz gezdirdi. Nalbur siparişleri getirdi ve Ütopya böyle bir sabahla uyanmış oldu. Türkan şu anda Semih ile tartışıyor. Oylamada Türkan’ın adını yazacağını söyleyen Kurretülayn ile bir anda tartışmaya başladılar.

Ve dananın kuyruğu kopuyor, Türkan, Kurretülayn, Altar ve Murat müthiş bir şekilde yer kavgasına tutuştular. Şimdi Tuncay Kurretülayn’ın kırdığı tektaş tabelasını eline alarak konuşmaya başladı ve Semih ile tartışıyor.

Ütopya oylaması başladı Meral oylamada olmayacak.

İlk olarak Altar gitmesini istediği yarışmacının ismini yazacak.  Harun gitsin dedi ve 3 çizik çekti.

Şimdi Tuncay Kurretülayn gitsin diye oyunu kullandı.

Serkan Kurretülayn için 2 oy, Aybüke için 1 oy kullandı.

Murat Harun için 3 oy kullandı.

Aybüke  Türkan için 2 Harun için 1 oy kullandı.

Buket Aybüke için 3 oy kullandı.

Semih  Türkan için 3 oy kullandı.

Harun Aybüke’ye 3 oy attı.

Türkan kurretülayn için 3 oy kullandı.

Kurretülayn Türkan gitsin dedi ve 3 oyunu da ona kullandı.

Türkan 8, Kurretülayn 8, Aybüke 7, Harun 7. Şimdi halk oylaması SMS sonuçları bekleniyor, içlerinden biri Ütopya’ya veda edecek.

Reklam arasından sonra kimin elendiğini bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Ütopya’dan elenen isim Türkan oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.