Ütopya kim elendi 20 Şubat

Ütopya’ya Veda Eden Kim Oldu

Abidin Özşahin
Abidin Özşahin

Ütopya yarışmasında 20 Şubat Cuma günü kim elendi.Hüzün dolu dakikaların yaşandığı Ütopya’da bir kişi daha elendi. Ütopya’dan elenen isim Türkan’mı, Abidin’mi yoksa Pınar’mı oldu. Potaya giren bu üç yarışmacıdan birisi halk oylaması sonucunda elendi. Pasaport sahibi olan izleyiciler bu gün Ütopya‘da kalmasını istedikleri yarışmacılara oylarını verdiler. Semih fanları ve cafe gurubu fanları arasında iki gündür sosyal medyada mesajlaşmalar yoğunlaştı. Semih taraftarları Pınar ve Abidin için oy kullandı. Cafe gurubu ise bence daha avantajlı olarak oylamaya katıldı. Çünkü onlar için tek hedef Türkan’dı.

Eğer bu akşam Türkan elenmez ise guruplar arasında büyük bir oy uçurumu olacak.

Buket ve Aybüke’nin gelmesiyle bütün dengeler yeniden oluştu. Aybüke bireysel takılacağım dedi, Buket ise Semih’lerin gurubuna dahil oldu. Altar ve Buket arasında duygusal bir arkadaşlığın oluşup oluşmadığı merak konusu olsa da bu durum Semih’in gurubunda çatlak seslere yol açacak gibi.

Şu anda gelen mektupta Ütopya yarışmacılarının İnternet üzerinden satış yapabilmelerine onay verildi.  Türkan şu anda Semih ile yine kulis yapıyor ve neden iki defadır benim adımı yazıyorlar diye sitem ediyor. Ütopya’da çalışmalar son hızla sürüyor. Buket ve Altar’da fırsat buldukça baş başa sohbet ediyorlar. Türkan Serkan’a meydan okuyor ve onunla baş başa halk oylamasına kalmak istiyor ve onun elendiği gün Ütopya’da davul çaldıracağını söylüyor.

Ütopya’dan kim elendi sorusunun cevabını bu sayfadan an itibarı ile öğrenebileceksiniz. Canlı anlatım yaparak Ütopya’ya gelen mektup da kimin isminin yazdığını TV8 ile aynı anda bu sayfadan öğrenebileceksiniz.

Ve mektup geldi, mektubu Murat okudu. “Bu akşam eleme canlı olarak yayınlanacak” yazıyor mektup da.

Şu an reklam arası verildi, reklam bittikten sonra canlı anlatıma devam edip elenen kişinin ismini sizlere bu sayfadan ileteceğiz.

Sandıklar çekildi ve yarışmacılar Serkan’ın moderatörlüğü eşliğinde kısaca konuşmalar yapıyorlar. Serkan az sonra Ütopya’dan elenen kim ismini okuyacak.

20 Şubat Cuma günü Ütopya’dan elenen kişi Abidin Özşahin oldu.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.