Ünlülerin çıplak resimleri

           

Hemen yazımın başında belirtmek isterim ki, sitemizde çıplak resim ya da erotik içerikli tek bir konu dahi bulamazsınız. Peki  “ünlülerin çıplak resimleri” başlığı nedir? diye doğal olarak soracak olursanız; İnternet deki bu tür içerikler hakkında biraz bilgi verme ihtiyacı duydum.

Playboy güzeli Mandy Kay

Playboy güzeli Mandy Kay

Bende iki yıl kadar önce bilmeden çıplaklık olmasa da buna yakın içerikler eklemiştim. Oldukça da fazla okunan bu sayfaları bir müddet sonra sildim, silmek zorunda kaldım. Çünkü, bu tür içerikler uzun vade de siteye zarar veriyor. Çok farklı bir kategori erotizm. Bu yönde hizmet veren binlerce site var. Fakat, o siteler tahminimce kanunları ya çok iyi biliyor ona göre +18 uyarı butonları ekliyor, ya da çok cesur insanlar, kanundan falan korkuları yok.

Elbette ki güzel bir bayan resmi konuya uygun olarak içeriklere eklense iyi olur. Ancak, abartı çıplaklık, yani bırakın bikiniyi, tangayı, göğüs uçlarına varıncaya kadar gösterilen resimler bence sakıncalı bir durum oluşturmaktadır. Özellikle sohbet hizmeti sunan sitelerin buna rağbet etmemesi gerekir. Sonuçta size sohbet odalarınızda konuşacak katılımcı gerekiyor. Çıplak resim arayışında olan bir kişi chat yapmak için giriş yapsa ne konuşacak. Yazıyı okuyup da beni saf zanneden bir sohbet sitesi sahibi de olursa, bu işleri de neden yaptığınızı biliyorum, o kadar da saf birisi değilim.  Bunu da antiparantez belirtmiş olayım.

İşin ilginç yanı, çıplak  resimler ya da buna benzer içerikleri Türkiye’nin en büyük siteleri dahi yapıyorlar. Tam adres veremeyeceğim. Zaten bir arama yapsanız muhakkak sizde görürsünüz. Cinsellik, çağlar boyunca en çok talep edilen bir olgu olmuştur. Günümüzde bile cinsel objeler her sektörde karşımıza çıkmaktadır. Sanırım daha uzun yıllarda bu durum gündemden düşmeyecektir. Playboy dergisine soyunan kızları bence playboy sitesi yayımlamalıdır. Haber sitesi haber, moda sitesi moda ya da sohbet sitesi sadece chat hizmeti vermeli ve bu yönde içerikler eklemelidir.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.