Ukrayna chat

            Whatsapp'ta Paylaþ
Ukrayna Chat

Ukrayna Chat

Bir Ukrayna chat  konusu da biz yazalım dedik. Hemen bir ön araştırma çalışması yaptım, Ukrayna chat için bir çok site, yazı buldum. En ilginç olanı ise Ukraynachat yazınca hemen önünüze sayfa sayfa birbirinden güzel hatun resimleri çıkıveriyor. Sözde, bu resimdeki Ukraynalı kızlarla chat yapmak istiyorsan hemen sohbet odalarına katıl mesajları önünüze çıkıyor. Çok ilginç, şaşırdım hayretle okudum yazılanları, demek ki bu numaralara kananlar var vede çok ki aşırı derecede bu ve buna benzer yazılar çıkıyor karşınıza. Bir de şunu belirteyim, yukarıda ki paylaştığım resim bu hatunların en masum olanı , malum sitemizde erotik içerik yok.

 sohbet için giriş yap tan sonrasını bilmiyorum, merak da etmedim çünkü bu kızlar Ukraynalı ya Türkçe bileni var mıdır bilemem ama ben yabancı dil bilmiyorum artık bilenler varsa girip konuşuyordur ya da kuşdili muhabbeti yapıyordur. Kısacası arkadaşlar ben bu yalanlara inanmadım, inanmam da.Türkiye’de Türkçe bilenlerle  sohbet yapmak varken Ukrayna chat de nereden çıkıyor derseniz, malum reyting olayı sohbet sitelerinde de var, hit almak için üye toplamak için olmadık yollara başvuruluyor.

Bizim sitemizin böyle ucuz numaralara itibar etmemesi, chat  sitelerinin de bir olgunluğa ve seviyeye ihtiyacı olması düşüncemizden dir. Buyrun sohbetche.net ailesine sizde katılın sohbet odalarımızda muhabbet edebilirsiniz. Türkçe olarak, açık söyleeyeyim bizim sitemizde Ukraynalı, Türkçe bilen böyle bir hatun henüz yok, ya da ben göremedim umarım sizler görüp tanışır konuşursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.