Tr sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Ve yine, yeniden birlikteyiz. Tr sohbet araması yapan İnternet kullanıcıları yine birlikteyiz.  Uzunca bir süredir işlerimin yoğunluğu nedeniyle ara verdiğim tanıtım yazılarına tekrar başladım. Yazılarımı takip eden arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Tr sohbet sohbet sitesi yine fark yaratacak projelerle sizlerle birlikte olmaya devam edecek. Bünyemize katılan arkadaşlık siteleri ile çok daha güçlü, çok daha kapsamlı ve binlerce katılımcı sayısı ile www.sohbetche.net adresinde buluşuyoruz. Yine siz katılımcılara farklı anlayışla, güncel gelişmeler sunulacak, farklı konsepti ile sığlaşmış anlayışlara öncülük edeceğiz. Sohbet sitesi olarak daima ilkeli, daima seviyeli bir platform olmuş ve bu yönden hiç taviz vermeyen anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz. Site yönetimi olarak vaktiyle yaşanmış tatsız anıları hafızamızdan silerek, bütün olumsuzlukları olmamış sayıp sil baştan başlıyoruz artık. Kötü anıları tozlu raflar arasına kaldırdık ve sizleri engin sağduyusu ile inşallah oradan da hiç indirmeyeceğiz.

Çet odaları katılımcı kullanım şartlarını /motd yazarak görebilirsiniz. Kısaca bahsetmek de gerekirse; TC yasalarına uygun, kişilik haklarına saygılı, yani reel hayatta nasıl davranılıyorsa burada da öyle davranmanız yeterli olacaktır. Ayrıca, kullandığınız rumuz ya da nick şifreli olursa çıkabilecek tatsız hadiselerden de korunmuş olursunuz.

/Ns register şifre e meil, eğer şifreleme işlemini yapamaz iseniz, operatör arkadaşlardan yardım isteyebilirsiniz.

One Comment

  1. trsohbet yazısıyla bir soruyu cevaplamışsın Hakanım,eline sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.