Travesti chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

İnternet ortamında sohbet etmek isteyen ve bu amaçla google arama çubuğu travesti sohbet odaları, travesti chat odaları  ya da bunlara benzer arama terimleri kullanarak sohbet sitesi arayanlara yönelik tanıtım amaçlı bir yazıdır.

Travesti kızlar

Travesti kızlar

Günümüz dünyasında artık cinsel farkındalıkları olan insanlara karşı garip bakışlardan vazgeçmeliyiz. Önce insan, söz konusu olan bu.

Yaşı uygun +18 kurallarına riayet eden herkes özgürce yaşamalıdır.  İtalya başbakanı Berlisconi dünyanın en güzel travestisi olarak kabul edilen biriyle uzunca bir süre aşk yaşamış ve bu dünya kamuoyunda da günlerce yazılıp okunmuştu. Kanada’da bir belediye başkanı yine travesti ayrıca ülkemizde de yeni yeni en azından aday adayı olarak kamuoyunda ismi açıklanan travestiler yavaş yavaş toplum tarafından kabul görmeye başladı.

 

Bizde  sosyal bir görev olarak gördüğümüz bu konu üstünde bir araştırma yaptık. Gizlenmiş travesti gruplarına yönelik İnternet ortamında özgürce sohbet edebilecekleri bir mekan oluşturduk. #Travesti kanalı  8 aydır kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bu kanalda ayrım yapmaksızın sohbet ediliyor, geyik yapılıp müzik dinleniyor. Biz yönetim olarak insanların cinsel tercihine saygı gösteriyor, hiç bir ayrıma maruz bırakmadan herkesle bir, eşit koşullarda chat imkanı sunuyoruz. Katılımcılardan tek isteğimiz sohbet odalarında kanal genelindeki yazışmalar esnasında, Türk örf ve ananelerine uygun, argo kelimeler kullanılmadan muhabbet etmenizdir.  Biz site yönetimi olarak T.C. yasalarına  uyan, kişilik haklarına özenle riayet eden herkese kapımızı sonuna dek açtık.  Eğer sizlerde bu kurallar çerçevesini göz önünde bulundurarak sohbet etmek isterseniz sağ taraftaki giriş butonuna tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

9 Comments

  1. selam nasılsınız

  2. Yaşım 23 cd travesti yim watsap 05447148346

  3. travestice bişe trv b harfi ilede varmıymış

  4. Ben cog guzel trabestiyim cok güzel sakso cekiyorum 30tl ye çalıçalışıyorum adrese geliyorum. Tel 0537-661-43-18

  5. sadece burcu yaz, travesti burcu yazarak giremezsin bot atıyor.

  6. xpihias ım baba travesti chat 5. sayfada çıkmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.