Tekirdağ chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sohbet odalarımıza katılımcı arkadaşların ısrarı üzerine, #Tekirdağ kanalını açmış bulunmaktayız. Tekirdağ’lı arkadaşları sitemize bekleriz.

Açıkçası arkadaşlar ben bu tanıtım yazılarını sanırım güzel yazamıyorum. Niye diye soracak olursanız, mesela daha önceki İstanbul chat başlıklı yazımda hiç bir varlık gösteremedim. Sanırım 15. sayfada falan çıkıyordu. Diğer sitelerdeki editör arkadaşlar demek ki işi iyi biliyorlar. Analizlerim sonucunda gözlemlediğim bu. Bir çok sohbet yazısı yazdım google nin oralı olduğu yok. Bu yazımda büyük ihtimalle öyle olur gibime geliyor. Ama ne yapalım durum bu, zaten sohbetche.net sitesinin sloganı da mertçe sohbet.

Tabi ki yine de yarışta biz de varız. Açtığımız kanalları bir şekilde tanıtmak zorundayız. Belki bir gün bizim siteyi de üst sıralarda göreceğiz. Sabır işi bu, zamana endeksli. Biz bildiğimiz doğrularla içeriklerimizi ekliyoruz. Katılımcı arkadaşlara da dürüstçe ne yapıp ne yapamıyacağımızı da izah ediyoruz. Dünyanın en büyük sosyal platformu olmak gibi bir iddiamız yok.

Bedava sohbet imkanı sunuyoruz. seviyeli ciddi bir portal oluşturmaya çalışıyoruz. Bizim de hedef kitlemiz zaten kaliteli insanları sitemiz bünyesine kazandırabilmek. Kullanıcımız çoğalsın diye kimseye taviz verecek de değiliz. Mertçe sohbet edip, eğlenmek, vakit geçirmek isteyen arkadaşları aramızda görmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.