Tarz Benim’de kimler korunma altına alındı (31 Ekim)

           

31 Ekim Cuma Bu Tarz Benim’de kimler korunma aldı, Tarz benim en fazla yıldızı kimler aldı, Cuma günü en fazla yıldızı kim aldı, Bu Tarz Benim son bölümde korunma alanlar kim, Bu Tarz yarışmasında neler oldu? Cuma günü en fazla yıldızı kim aldı? Tarz benimde son bölümde  kim yıldız aldı?31 Ekim Cuma tarz benimde yıldız alanlar. 

Öykü Serter

Öykü Serter

Bu Tarz Benim’de kimler en fazla yıldızı alarak haftanın finaline korunma altına alınarak girecek? Moda giyim yarışması 31 Ekim Cuma gündüz kuşağında yine fırtınalı saatler başladı. Bu gün hafta içindeki bölümlerde en çok yıldız alanlar toplanacak ve iki kişiye Kemal Doğulu kraliçe tacını takacak. Yarışmacı kızların hepsi çok iddialı ancak, ikizlerden Nurcan ve Aycan kardeşler bu haftanın favorileri gibi görülüyor, şu ana kadar en çok yıldızı olan onlar. Haftanın son günü Cuma en çok yıldız alanlar bu gün belli olacak.

31 Ekim Cuma haftanın son günü podyuma ilk olarak Aycan ve Nurcan kardeşler çıktı,  Ezgi ikisini de beğendi, Gizem ayakkabıları çok beğendi, ikisini de çok beğendi. Roza’da beğendi şimdi jürinin karşısına çıktılar. İkizler oryantal yapmaya başladı ve diğer kızlarda podyuma çıkarak  oynamaya devam ettiler ve hatta Kemal Doğulu, İvana Sert halay çekmeye başladılar. Nurcan ve Aycan jüri tarafından tarz bulundu ve 4. yıldızlarını aldılar.

Ayşegül Doğan podyuma çıktı, Ayşegül’ün durumu riskli henüz 2 yıldızı var üçüncüyü alsa da kritik. Özlem’le tartışmaya başladı ve yine boyum kısa muhabbeti başladı. Jüri pek beğenmedi Ayşegül’ü ama jüri tarzsın dedi ve 3. yıldızını almış oldu.

Bu Tarz Benim 31 Ekim Cuma günü korunma altına alınan kimler olacak, canlı anlatım olarak sizlere iletmeye an ve an devam edeceğiz.

Ezgi Baylar podyuma çıktı, kızlar kıyafetini çok beğendi şimdi jürinin önünde, taç almaya en yakın aday Ezgi Baylar, bu hafta hergün yıldız almıştı bir daha alırsa korunma altına alınmayı garantileyecek.

Ezgi Baylar 31 Ekim Cuma günü’de  5. yıldızı aldı ve korunma altına alınan ilk yarışmacı oldu. 

Şimdi yeni yarışmacılardan Meltem podyuma çıktı, iki yıldızı var ve üçüncü yıldız için jürinin karşısında. Meltem 3. yıldızını almış oldu.

Tuğçe podyuma çıktı ve gayet moralsiz ağlamak üzere sanki, jüri beğendi ve tarzsın dedi Tuğçe’de 5.yıldızını almış oldu. Korunma altına alınacak 2. isim olarak yerini belirledi.

Özlem Özden podyuma çıktı, deri bir montla kızların görüşlerini alacak, bence yine kavga da çıkacaktır. Roza hiç bir şeyi beğenmedi ve tartışma Roza ile başlamış oldu. Ayşegül yine sert eleştirilere başladı, karman çorman bişe yapmışın dedi ve kavgada başladı. Gizem elbiseyi beğendi ama  büyük olmuş dedi ve aralarında tartışma da başladı. Özlem Özden tarz alamadı.

Gizem siyah etek beyaz bir bistüyerle jürnin karşısında, Nur Yerlitaş hiç beğenmedi, ,vana ve Kemal beğendi ve Gizem haftanın ilk yıldızını aldı.

Nur Bozar sarı bir elbise ile gerçekten çok şık olmuş, bir izleyici olarak ben beğendim, Şimdi jürinin karşısında, bu arada Nur Yerlitaş ile Ayşegül Doğan arasında gergin anlar yaşanıyor. Ayşegül Doğan’ın iddiası yine ayrımcılık yapılıyor oldu. Nur Yerlitaş “sen bu şekilde benle konuşamazsın” dedi. Ortamı neşelendirmek için yine bir oryantal show Nur Bozar , Roza ve Nurcan tarafından podyumda oynanıyor. Jüri tarzsın dedi ve Nur Bozar  da yıldız aldı.

Roza podyuma çıktı  ve jüriden olumlu eleştiriler aldı  2 yıldızla eleme gecesine katılacak.

Şimdi taç giyme töreni Ezgi  ve Tuğçe  podyumda. 31 Ekim Cuma günü 5 yıldız sahibi olan Tuğçe ve Ezgi korunma altına alındılar. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.