Survivor Turabi Çamkıran arama sonuçları

           
Turabi Çamkıran

Turabi Çamkıran

Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran İnternet arama sonuçlarında çok yüksek bir seviyede yerini koruyor. Survivor All Star 2015 sezonun eski şampiyonları ve en iyileri Dominik Cumhuriyeti’nde yeni sezonda bir araya getirdi. SMS oylama sonuçları ile şampiyonların belirlendiği yarışmada eğer iş izleyici oylarına kalırsa Turabi Çamkıran yine favori denilebilir. Bu kadar büyük bir hayran kitlesi olan birisini ancak ada konseyinde yapılacak stratejiler ile elemek mümkün olabilir. Neden derseniz sizlere aşağıda arama verilerini vereceğim ve  bu sonuçları görünce sanırım sizlerde  benle aynı görüşte olacaksınız.

Arama çubuğuna aylık ortalama 60.500 kişi Turabi Çamkıran yazıp arama yapıyor, bu aramaya karşılık yaklaşık 400.000 sonuç karşınıza çıkıyor.

Eğer Survivor Turabi olarak arama yaparsanız 426.000 sayfa sonuç önünüze çıkıyor ve bu şekilde arama yapan kişi sayısı da ortalama olarak ayda tam 22.000 kişi.  Bunlara Turabi ve benzeri şekillerde arama ve sonuç sayılarını katmaya kalkarsak abartmıyorum milyon rakamları söylenebilir. Bu özet verilere göre bence bu yıl ki Survivor All Star yarışmasının en büyük favorisi yine Turabi Çamkıran olacaktır.

BUNLARI DA GÖRMEK İSTER MİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.