Survivor All Star ödül oyunu pizzayı kazanan takım

Survivor  All Star 7 Mart 2015 ödül oyunu ve ödül Pizza.  Survivor’da Pizzayı bu gün hangi takım kazandı? Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında ki amansız yarış, etabı geçip üç topu deviren  kazanacak. Oyun da 10 olan takım kazanmış sayılacak. Geçen hafta Survivor All Star’dan ilk elenen gönüllüler takımından Duygu olmuş ve 1 eksikle bu hafta gönüllüler takımı mücadeleye devam edecek.

Survivor Turabi sakatlık geçirirken
Survivor Turabi sakatlık geçirirken

Ünlülüler takımı 4-1 önde gidiyor. Şimdi pascal Nouma Bozok mücadelesi başladı, Pascal önde gidiyor, Bozok ona kavuşmaya uğraşsada Pascal çok hızlı. Üç tane topa atış yapılıyor ve  Bozok üç atışınıda tamamladı, kazanan gönüllüler takımı oldu. 4-2 OLDU.

Merve Aydın seda ile etaba başladı, uyunlar sırasında Dominik adasında şiddetli yağış var. Merve önde gidiyor, Merve kazandı 5-3 oldu durum.

Anıl Turabi ödül oyunu için yarışa başladı, Turabi önde gidiyor. Anıl kazandı ve durum 6-2. Turabi artistik bir hareket yapınca avantajını kaybetti.  Nadya Fulya yarış başladı ve Fulya açık ara önde, fark attı ve kazandı durum 6-3.

Anıl Hilmicem mücadelesi başladı.  6-4 oldu.

Doğukan Turabi mücadelesi başladı ama reklam arasına girildi. Reklamlardan sonra ödül oyunu mücadelesini an ve an iletmeye devam edeceğiz.

Yarış başladı Doğukan çok hızlı gidiyor du ama kural ihlali yapınca başa döndü ve  hafif sakatlık geçiren Turabi oyunu kazandı son durum, Gönüllüler takımı 6, ünlüler takımı 5.

Merve Aydın Begüm ile yarışıyor ama Merve Avantajlı. Begüm çok yaklaştı, Begüm kazandı 7-5.

Ahmet Dursun Bozok’a karşı, Başa başlar, Ahmet öne geçti. Bozok 1.yi attı, 2. ve 3. yü de atıp kazandı, 7-6.

Berna Seda yarış başladı. Berna epeyce arayı açtı, fark attı atışlara başladı ve kazandı, son durum 8-6 ünlüler takımı önde gidiyor, 10 olan takım pizzayı kazanacak.

Domink’de Survivor All Star ödül oyunu, pizza için Pascal ve Hasan yarışa başladı. Pascal düştü kalktı ama Hasan kazandı 8-7 oldu.

Serenay Aktaş ve Özlem zorlu kulvara hızlı bir giriş yaptılar, ikisi de çok hızlı. Serenay çok öne geçti, Serenay kazandı. Ünlüler takımı 9, gönüllüler takımı 7 oldu.

Fikstür tamamladı, şimdi en iyi kız ve en iyi erkek yarışmacılar yarışacak.

Ahmet Hilmicem ilk olarak yarışa başladı. Hilmicem önde başladı, Ahmet hemen arkasında avantaj Hilmicem’de. Hilmicem kazandı ve durum 9-8 oldu.

Berna Nadya yarış başladı. Berna kazanırsa ödül ünlülerin olacak. Yarış başladı, ikisi de süratli, Berna öne geçti, arayı açmaya çalışıyor. Atışa başladı, 1. attı, 2. attı ve kazandı.

Pizza ödülünü ünlüler takımı 10-8 kazandı.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.