Survivor All Star kim elendi? ödül oyununu kazanan takım 3 Mart

survivor duygu
survivor duygu

Survivor All Star’dan kim elendi? Survivor Duygu elendi haberleri doğru çıkacak mı? 3 MarT 2015  Salı akşamı ödül oyununu hangi takım kazandı? Mercimek ödülünü kazanan takım hangisi oldu? Bütün bu soruların cevaplarını bu sayfadan öğrenebileceksiniz. Sizlere Survivor All Star yarışmasını editör arkadaşlarımız ile birlikte canlı anlatım yaparak an itibarı ile sonuçları ileteceğiz. Survivor Ödül oyunu skorları, ada konseyi kararları ve hepsinden önemlisi adaya ilk veda eden kim olacak sorusunun cevabını an ve an en hızlı bir şekilde ileteceğiz.

Survivor‘dan Duygu elendi söylentilerinin tek sebebi Acun Ilıcalı’nın fragmanlarda gösterilen sözleri oldu, “hiç beklemiyordum, ilk haftadan eleneceğini tahmin etmemiştim” demişti. Ama kimin elendiği SMS sonuçlarına göre bu gece yarısı belli olacak.

Survivor All Star ödül oyunu kim kazandı

Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı mercimek ödülü için kovalarla su taşıyacak bir oyun oynayacak.

İlk mücadele Merve Aydın ve Begüm arasında oynanıyor.  Merve önde gidiyor, ilk kovayı boşalttı, 2. de tamam. Omuzlarında ki bir sopanın iki ucunda su dolu kovalar ile engelleri aşmaya çalışıyorlar. Merve Aydın kazandı, ünlüler takımı 1, gönüllüler 0.

Pascal ve Bozok su dolu kovaları omuzlarında engeller aşarak taşıyorlar. En çok suyu taşıyan yarışı kazanıyor. Bozok kazandı. Almeda ve Özlem yarışa başladı, şu anda başa baş gidiyorlar.  Almeda açık ara önde gidiyor, Özlem’de atak yaptı ona kavuşuyor. Almeda kazandı, ünlüler 2i gönüllüler takımı 1 oldu.

Doğukan Hasan mücadelesi başladı. İkisi de hızlı başladı. Hasan kural ihlali yapınca arkadan geri başladı. Doğukan çok avantajlı. Hasan büyük bir atakla ona kavuştu ve öne geçti. Hasan kazandı ve 2-2 oldu.

Merve Oflaz Sahra ile etaba başladı, Merve önde gidiyor.  Sahra atak yaptı ve ona kavuştu. Hızlı olan kazanacak,  Sahra suyu döktü ve kazandı, gönüllüler 3-2 öne geçti.

Anıl Hilmicem’e karşı, Anıl önde başladı ama Hilmicem ona kavuştu. Su dolu kovalar ile engelleri aşmak da zorlanıyor takımlar. Ödül 2 kilo mercimek olunca yarışmacılar azimle mücadele ediyorlar. Hilmicem kazandı son durum 4-2 gönüllüler takımı önde gidiyor.

Serenay ve Seda mücadelesi başladı, Seda ilk anda öne geçti. Serenay şimdi onu geçti ve arayı açıyor. Serenay kazandı, Gönüllüler 4, ünlüler 3 oldu.

Duygu ve seda kavga etmeye başladı, Acun Ilıcalı “Hakan onları ayırsana” dedi.

REKLAM ARASINDAN SONRA KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ.

sEDA Merve su dolu kovaları koşarak taşıyorlar, avantaj Merve’de yarım tur önde gidiyor ve Merve kazandı. Ödül oyunu skoru şu anda ünlüler takımı 5, gönüllüler takımı 5 oldu.

Hasan ve Anıl etaba hızlı başladı ve Hasan öne geçti. Anıl atak yaptı, Hasan yine önde gidiyor. Başa başlar Anıl kovada ki suyu yere döktü avantaj Hasan’da ve kazandı, gönüllüler 6, ünlüler 5 oldu.  10 olan takım ödül oyununu kazanacak ve 2 kilo mercimek kazanacaklar.

Berna Begüm ikilisi kulvara girdi, ikisi de iyi gidiyor. İkisi de kovaları boşalttılar ama Berna az farla önde.  Berna kazandı ve durum 6-6 oldu.

Doğukan Bozok’a karşı, Doğukan önde başladı, kovadaki suları dökmeden engelleri ikiside aşıyor, başa baş geldiler.  Doğukan önde  ve kazandı, ünlüler 7, gönüllüler 6 oldu.

Dominik All Star 3 mart ödül oyunu devam ediyor, çekişmeli sahneler var.

Almeda Sahra yarışa başladı, Başa baş bir etap sürüyor, Almeda önde geldi, Sahra kavuştu ona, suyu boşaltıyorlar ve Kmera kaydı istendi, eşitlik var gibi. Sahra kazandı, 7-7 oldu.

Turbo Turabi Pascal ile su dolu kovalar ile adeta koşuyorlar. Pascal önde ama çok su kaybetti. Turabi’de çok su kaybı yaşadı. Kazanan Turabi oldu ve son durum Gönüllüler 8, ünlüler 7 oldu.

Merve Özlem ikilisi su taşıma oyununa başladı. Özlem önde başladı. Aynı hizadalar, Merve öne geçti, başa baş bir yarışın sonunda mERVE kazandı 8-8 oldu.

Hilmice Ahmet dursun mücadelesi başladı. İkisi de başa baş bir mücadele sergiliyorlar. Hilmicem su kaybı yaşıyor. Ahmet bütün kovayı boşalttı. Hilmicem kazandı Gönüllüler takımı 9, ünlüler takımı 8 oldu. Enteresan bir şekilde Survivor’da ki her ödül oyunu son ana kadar beraber seyrediyor.

Şimi Nadya Serenay yarışı başladı, Serenay açık ara önde gidiyor. Nadya’da zorluyor, şimdi başa başlar. Serenay öne geçti, şimdi Nadya avantaj sağladı ve Nadya kazandı.

Survivor All Star 3 mart mercimek ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor All Star’dan ilk elenen ismi az sonra canlı anlatım olarak yine bu sayfadan öğrenebileceksiniz.

Survivor All Star ada konseyi toplandı ve bugün Survivor’dan ilk elenen az sonra belli olacak. Adaya veda etmeye en yakın aday Duygu ancak, Duygu’nun da SMS oylarının çok yüksek çıkması bekleniyor. En çok SMS alan duygu olursa dengeler değişecek. Duygu “eğer en çok SMS oyu alan ben olursam ya Bozok ya da Seda’ gitsin dedi. Şimdi ilk ada konseyinde yarışmacılar düşüncelerini söylüyor.

Syircilerden en çok SMS oyu alan yarışmacı Turabi oldu. Şimdi Turabi bir isim söyleyecek ve sonrasında bir kişi adaya veda edecek.

Az sonra canlı olarak an itibarı ile sonuçları iletmeye devam edeceğiz.

Turabi Hilmicem dedi, kritik bir karar oldu. Şimdi ya Duygu ya da Hilmicem elenecek. SMS oylarında hangisi en çok oyu almışsa ada da kalacak.

Survivor All Star’da ilk elenen isim gönüllüler takımından Duygu  oldu.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.