Survivor All Star İlk oyunu kazanan takım

           
Survivor All Star sunucusu Acun Ilıcalı yağmur altında

Survivor All Star sunucusu Acun Ilıcalı yağmur altında

Survivor All Star TV8 de en iyiler ve eski şampiyonlar ile 2015 sezonuna bu akşam başladı, 1 bölümde neler oldu, ilk ödülü kazanan takım ödül olarak adanın en iyi yerini seçip yarışmaya avantajlı başladı.  Survivor ünlüler takımı ve gönüllüler takımı yine zorlu bir yarışa başlıyor.  Yarışma esnasında ve ada da yaşanan önemli olayları canlı anlatım ile an ve an sizlere iletmeye çalışacağız.

Acun Ilıcalı Dominik Cumhuriyeti’n de küçük bir ada da yarışmacılar ile kısa bir açılış konuşması yapıyor. Yağmurun altında ki sohbet ortamın da   on yılın birincisi için buradayız dedi. Turabi, Hilmicem, Sahra, Nadya, Pascal Nouma, Merve Oflaz  ve  diğer Survivor yarışmacıları da kısa bir konuşma yaptılar.  Bütün yarışmacılar Survivor için çok iddialı konuşmalar yaptı. Şu anda daha önceki sezonlarda yaşanan önemli anlar gösteriliyor.

Yarışlar başlayacak fakat, iki takımında oyuncu eşitliğini saplayabilmek için Berna Ünlüler takımına geçti. Bir fazlalık daha var, onu da ada konseyi belirleyecek.

Survivor All Star ilk oyun başlıyor. Bu oyunu kazanan takım daha iyi bir yer seçme hakkını kazanacak. Ödül için raylar ve arabalar ile oynanan oyunu kazanmak gerekiyor. Şimdi üçerli takımlar oluşturuluyor, 10 olan Survivor’da yaşayacağı yeri seçecek.

İlk oyunu kazanan Gönüllüler takımı  oldu  1,  ünlüler takımı 0.

HAsan eliyle dokundu, kural ihlali ve diskalifiye olunca Pascal kazanmış oldu 4-3 gönüllüler önde. 4-4 oldu.

Şimdi Almedia Nadya’ya karşı yarışıyor, Almedia kazandı durum 5-4 ünlüler önde gidiyor. Turabi ve Anıl başladı mücadeleye ve Anıl kazandı, ünlüler takımı 6, gönüllüler takımı 4, yarışma devam ediyor. Serenay Aktaş ile Özlem arasında ki yarışı Seranay kazandı ve Ünlüler 9 oldu.  Ahmet Dursun Bozok’a karşı Bozok kazandı durum 9-7.

Reklam arasından sonra sonuçları iletmeye devam edeceğiz.

Almedia ve Seda arasında ki mücadeleyi Seda Kazandı ve durum 9-9 oldu. Son oyun oynanacak kazanan ödülüde kazanmış olacak.

Ünlüler Takımı kazandı 10-9 bu etabı kazanan Ünlüler takımı ödül olarak Ada nın en iyi yerini seçme  hakkını elde ettiler. Şimdi Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı kendi adalarına geçiyorlar.

Bu akşam ilk ada konseyi toplanacak ve ünlüler takımına gönüllüler takımından bir yarışmacı seçecekler.

Ada konseyi toplandı, gönüllüler takımından bir kişi ünlüler takımına gönderilecek. Sahra Işık, Turabi gitsin dedi. Turbo Turabi kendine has sözler söyleyerek oyunu kullandı. hAKAN 5 OY ALARAK ÜNLÜLER TAKIMINA GÖNDERİLDİ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.