Survivor All Star 8 Mart 2015 Pazar dokunulmazlık oyununu gönüllüler  takım kazandı? Dominik Cumhuriyeti’nde, Survivor’da müthiş bir mücadele başladı. Yarışmacı Doğukan ve Hasan şu anda tam 140 kg ağırlığı omuzlarında taşıyorlar ve bu oyunu Hasan kazandı, Gönüllüler takımı 7, ünlüler takımı 1 şu an için açık ara önde gidiyorlar.

Survivor All Star 8 Mart dokunulmazlık oyununu
Survivor All Star 8 Mart dokunulmazlık oyununu

Doğukan Hasan ile dokunulmazlık oyununa başlıyor. 8 olan takım dokunulmazlık oyununu kazanmış sayılacak.

Berna Sahra’ya karşı, 80 kilo ile başladılar. Sahra kazanırsa dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanmış olacak. Şimdi 90 kilo ağırlık kaldırmış durumdalar. Sahra Kazandı ve  dokunulmazlık gönüllüler takımının oldu. 

HAKANIMMagazin8 mart dokunulmazlık oyunu,hangi takım kazandı,survivor all starSurvivor All Star 8 Mart 2015 Pazar dokunulmazlık oyununu gönüllüler  takım kazandı? Dominik Cumhuriyeti'nde, Survivor'da müthiş bir mücadele başladı. Yarışmacı Doğukan ve Hasan şu anda tam 140 kg ağırlığı omuzlarında taşıyorlar ve bu oyunu Hasan kazandı, Gönüllüler takımı 7, ünlüler takımı 1 şu an için açık ara önde gidiyorlar.Doğukan...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.