Survivor All Star 10 Mart kim elendi?

           

Dominik Cumhuriyeti adalarında düzenlenen Survivor All Star yarışmasından 2. elenen isim bu gece belli olacak. 10 Mart Salı 2015 gecesi Survivor’a veda eden isim Fulya’mı olacak. Ünlüler takımında en çok ismi yazılan Fulya SMS oylama sonuçlarını bekliyor, noter onaylı SMS sonuçlarının  gece yarısı olmadan açıklanması bekleniyor.

Survivor All Star’dan ilk elenen gönüllüler takımından Duygu olmuştu ve bu gün ikinci elenen isim belli olacak.  Dokunulmazlık oyunu kaybeden ünlüler takımı ada konseyinde tercihlerini yaptılar. Fulya  ünlüler takımından en çok ismi yazılan yarışmacı oldu ve muhtemelen bu gece adaya veda edebilir. SMS oylama sonuçlarının neticelenmesini bekleniyor, halk oylaması sonuçlarına göre bu akşam ünlüler takımından bir kişi  Survivor’a veda etmiş olacak.

Bu akşam ödül oyununu kazanan takım gönüllüler oldu skor 10-6.

Canlı anlatım olarak sonucu an itibarı ile bu sayfadan öğrenebileceksiniz. En çok SMS oyu olan ve haftanın 1. seçilen Anıl bir kişinin ismini söyleyecek. Fulya mı elenecek yoksa Anıl’ın verdiği isim mi?

Reklam arasından sonra 10 Mart Salı Sorvivor’dan kim elendi? sorusunun cevabını bu sayfadan takip edebilirsiniz. Anıl Merve Oflaz dedi. Fulya ya da Merve Oflaz Survivor’a veda edecek.

Ünlüler takımından Fulya elendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.