Sohbet sitesindeki aşklar

            Whatsapp'ta Paylaþ

Evlilerin sohbet sitelerine girip, muhabbet edip vakit geçirmeleri sakıncalımıdır;

Bu surunun birden çok cevabı vardır. Sakıncası yok diyenlerde olur, var diyenlerde olur. Ama şu bir gerçek ki chat sohbet siteleri oldukça yaygınlaştı. Bundan da anlaşılacağı üzere kullanıcısı yani meraklısı çok bu işin. İsteyen farklı da yorumlayabilir. Ben uzun zamandır sohbet sitelerinde vakit geçiren birisi olarak,  gözlemlediğimde şu ki; bence üç kişiden birisi evli ve sohbet sitesinde vakit geçiriyor.

Bu siteler de elbette  bayan arkadaş, erkek arkadaş olayı çok olmaması da mümkün değil zaten. Aşk arayan insan çok, ama bunun yanında unutulmaması gereken bi şey daha var ki, sohbet sitelerinde de gayet normal seviyeli arkadaşlıklar, dostluklar kurulabiliyor. İllaki sohbet sitesine girenler eşlerini aldatıyor manası çıkarmak bence doğru da deil. Sohbet siteleri de reel hayat gibi bir şey, yani bunu yapmak isteyen buralarda da yapar reel hayatında da yapar. Fikren aldatmak bile bence aldatmaktır pek de bir farkının olduğunu ben şahsen düşünmüyorum.

Dünyada ve Türkiye’de pek çok kullanıcısı bulunan sohbet sitelerine giriş yapmak, orada vakit geçirmek seviyeli muhabbetler etmek evli insanlarında hakkı tabi ki. Facebook larda boy boy resimlerini yayınlayanlar, kendilerini etiketleyen ler, yer imlemesi yapanlar çok masum da, sohbet sitelerine girip gayet normal chat sohbet yapanlar mı a_normal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.