Sohbet sitesi reklamları

            Whatsapp'ta Paylaþ

sohbetche-logoEğer bir siteniz varsa ve özellikle bu site chat sitesi ise işiniz hayli zor. İlk baştaki sorun, sohbet siteleri gelir getiren bir site değildir. Hele ki son yıllardaki aşırı çoğalan bir sektör olması da göz önünde bulundurulursa oldukça zor. Elbette ki bu işe de para yatıran insanlar var. Dünya çapında ki dev sosyal ağları bu hesaba koymayacağız tabi ki, onlar reklamda veriyor, reklamda alıyorlar. Onların tuzu kuru, ne yapsalar kazanıyorlar.

Herhangi bir sohbet sitesinin televizyonlarda reklam verme şansı hiç yok, ya da bana rastlamadı. Olanlarda escort site reklamları, onlarda telefon görüşmesi adı altında misli misline paralarını çıkarıyorlar.  Bize de kalıyor Google Adwords reklamları. İnternette reklamını yayınlatan sohbet sitesi oldukça fazladır. Bu yolla sitelerine katılımcı da sağlayabiliyorlar. Ama yukarıda da belirttiğim gibi sadece katılımcısını artırabilir, gelir getirmez. Bu katılımlarsa sadece reklam yayını devam ettiği sürece olur. Reklamı kestiniz mi, yeni bir katılımcı kazanmak çok zor.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak web sayfanızı kelime bazında üst sayfalara çıkarmanızı öneriyoruz. Elbetteki paranız çoksa, uğraşamam ben diyorsanız reklam vermeyi ihmal etmeyeceksiniz. Eğer hedef kelimeniz de, sohbet ya da chat gibi  yoğunluğu fazla olan kelimeler varsa burada da işiniz çok zor tabi. Ben iki yıldır uğraşıyorum henüz bir varlık da gösteremedim. Ama, bu iş eğlenceli de bir iş, olmasa ne olur ki. Sonuçta bir şeyler de öğreniyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*